wiesiek
26 marca 2016 o 11:46

bdb

zgłoś

supełek.z.mgnień
30 marca 2016 o 12:11

Thx

zgłoś

K.Felkowa
26 marca 2016 o 18:36

Zawsze się zastanawiam ile czasu trzeba poświęcić aby mieć takie idealne ujęcia. Jak patrzę na to zdjęcie przychodzą mi do głowy słowa: minimalizm (jako uporządkowanie tego co wokół nas) i nadzieja (na nowy dzień spokojny, bez burz).

zgłoś

supełek.z.mgnień
30 marca 2016 o 12:12

Lubię minimalizm, ale jeszcze nie czuję się w nim pewnie. Co do czasu, trochę go trzeba. :)

zgłoś

jeśli tylko
26 marca 2016 o 21:56

ta powierzchnia..

zgłoś

supełek.z.mgnień
30 marca 2016 o 12:12

Co z nią?

zgłoś

mua
26 marca 2016 o 22:07

bym to nazwał restonkiny heheh

zgłoś

supełek.z.mgnień
30 marca 2016 o 12:13

Yhm.

zgłoś

LadyC
26 marca 2016 o 22:40

niesamowicie spokojne - super

zgłoś

supełek.z.mgnień
30 marca 2016 o 12:13

Dziękuję.

zgłoś

DagDusia
30 marca 2016 o 20:22

wyważony

zgłoś

supełek.z.mgnień
2 kwietnia 2016 o 14:29

:)

zgłoś

Jaro
9 kwietnia 2016 o 04:41

magicznie :)

zgłoś

supełek.z.mgnień
11 kwietnia 2016 o 12:25

Dziękuję.

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się