25 marca 2016
fotografia
VI
bdb
zgłoś
Thx
Zawsze się zastanawiam ile czasu trzeba poświęcić aby mieć takie idealne ujęcia. Jak patrzę na to zdjęcie przychodzą mi do głowy słowa: minimalizm (jako uporządkowanie tego co wokół nas) i nadzieja (na nowy dzień spokojny, bez burz).
Lubię minimalizm, ale jeszcze nie czuję się w nim pewnie. Co do czasu, trochę go trzeba. :)
ta powierzchnia..
Co z nią?
bym to nazwał restonkiny heheh
Yhm.
niesamowicie spokojne - super
Dziękuję.
wyważony
:)
magicznie :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
bdb
zgłoś
Thx
zgłoś
Zawsze się zastanawiam ile czasu trzeba poświęcić aby mieć takie idealne ujęcia. Jak patrzę na to zdjęcie przychodzą mi do głowy słowa: minimalizm (jako uporządkowanie tego co wokół nas) i nadzieja (na nowy dzień spokojny, bez burz).
zgłoś
Lubię minimalizm, ale jeszcze nie czuję się w nim pewnie. Co do czasu, trochę go trzeba. :)
zgłoś
ta powierzchnia..
zgłoś
Co z nią?
zgłoś
bym to nazwał restonkiny heheh
zgłoś
Yhm.
zgłoś
niesamowicie spokojne - super
zgłoś
Dziękuję.
zgłoś
wyważony
zgłoś
:)
zgłoś
magicznie :)
zgłoś
Dziękuję.
zgłoś