7 stycznia 2021
fotografia
bombka
pomysłowe i ładne kolory
zgłoś
:)
to na wigilię prawosławną..
Też się należy..
Na kompie mam zdjęcia niebiesko różowe, a na fonie czerwono fioletowe, dwa różne wieczory..
to tak jakbym miał za darmo fona; człowiek jest bogatszy, niż mu się wydaje, kiedy spaceruje po planecie..
kwestia pozytywnego patrzenia..
czyli zeza rozbieżnego..
jak chcesz więcej ogarnąć..
czerpać więcej piękna i dobra, z tego czym obdarowany..
jedyne, co warto..
już kiedyś pisałem, co warto..
ktoś to na piosenkę przerobił..
to było całkiem odwrotnie..
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
pomysłowe i ładne kolory
zgłoś
:)
zgłoś
to na wigilię prawosławną..
zgłoś
Też się należy..
zgłoś
Na kompie mam zdjęcia niebiesko różowe, a na fonie czerwono fioletowe, dwa różne wieczory..
zgłoś
to tak jakbym miał za darmo fona; człowiek jest bogatszy, niż mu się wydaje, kiedy spaceruje po planecie..
zgłoś
kwestia pozytywnego patrzenia..
zgłoś
czyli zeza rozbieżnego..
zgłoś
jak chcesz więcej ogarnąć..
zgłoś
czerpać więcej piękna i dobra, z tego czym obdarowany..
zgłoś
jedyne, co warto..
zgłoś
już kiedyś pisałem, co warto..
zgłoś
ktoś to na piosenkę przerobił..
zgłoś
to było całkiem odwrotnie..
zgłoś