4 kwietnia 2020
fotografia
trochę nostalgii (gdy wolno było być z innymi..)
dlaczego to nazywają niebem, bo zapomniałem..
zgłoś
o który punkt pytasz?..
o wszystkie punkty ponad głową..
a, bo jest pomarańczowe (a gaje pomarańczowe na zboczach, jak widać, niebieskie..
no prawie jakbym z wikipedią miał okoliczność..
czy mm się poczuć zaszczycona porównaniem?..
mi w skromności swojej zrezygnowałbym z tego niewątpliwego zaszczytu..
inni najbardziej potrzebni są, gdy ich nie ma...;)
ach, człowiek to tak, z nienacka, przekorny..
no tak, bez nienacka to już całkiem przechlapane...;))
ale a to jak przyjemnie..
cudne wspomnienie :)
Hej, Contesso, sprzed 2 lat, beztroskie dni.. :)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
dlaczego to nazywają niebem, bo zapomniałem..
zgłoś
o który punkt pytasz?..
zgłoś
o wszystkie punkty ponad głową..
zgłoś
a, bo jest pomarańczowe (a gaje pomarańczowe na zboczach, jak widać, niebieskie..
zgłoś
no prawie jakbym z wikipedią miał okoliczność..
zgłoś
czy mm się poczuć zaszczycona porównaniem?..
zgłoś
mi w skromności swojej zrezygnowałbym z tego niewątpliwego zaszczytu..
zgłoś
inni najbardziej potrzebni są, gdy ich nie ma...;)
zgłoś
ach, człowiek to tak, z nienacka, przekorny..
zgłoś
no tak, bez nienacka to już całkiem przechlapane...;))
zgłoś
ale a to jak przyjemnie..
zgłoś
cudne wspomnienie :)
zgłoś
Hej, Contesso, sprzed 2 lat, beztroskie dni.. :)
zgłoś