alt art
4 kwietnia 2020 o 14:29

dlaczego to nazywają niebem, bo zapomniałem..

zgłoś

jeśli tylko
4 kwietnia 2020 o 15:07

o który punkt pytasz?..

zgłoś

alt art
4 kwietnia 2020 o 15:14

o wszystkie punkty ponad głową..

zgłoś

jeśli tylko
4 kwietnia 2020 o 16:52

a, bo jest pomarańczowe (a gaje pomarańczowe na zboczach, jak widać, niebieskie..

zgłoś

alt art
4 kwietnia 2020 o 16:57

no prawie jakbym z wikipedią miał okoliczność..

zgłoś

jeśli tylko
4 kwietnia 2020 o 19:53

czy mm się poczuć zaszczycona porównaniem?..

zgłoś

alt art
6 kwietnia 2020 o 11:17

mi w skromności swojej zrezygnowałbym z tego niewątpliwego zaszczytu..

zgłoś

smokjerzy
4 kwietnia 2020 o 16:32

inni najbardziej potrzebni są, gdy ich nie ma...;)

zgłoś

jeśli tylko
4 kwietnia 2020 o 16:55

ach, człowiek to tak, z nienacka, przekorny..

zgłoś

smokjerzy
4 kwietnia 2020 o 18:24

no tak, bez nienacka to już całkiem przechlapane...;))

zgłoś

jeśli tylko
4 kwietnia 2020 o 19:53

ale a to jak przyjemnie..

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
4 kwietnia 2020 o 19:05

cudne wspomnienie :)

zgłoś

jeśli tylko
4 kwietnia 2020 o 19:56

Hej, Contesso, sprzed 2 lat, beztroskie dni.. :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się