To nie smutek - ja w tym ACH wychwyciłem odrobinę romantycznego rozrzewnionego liryzmem podszytego, cichego westchnienia zachwyconej, wrażliwej duszy... chyba
Słowem nie chcę grać, nie słowem chcę grać... czemu to tylko w zatrzymanych kadrach i słowach piękno prawdziwe a w pędzie codziennym, na granicy fotografi wysypiska śmieci... ech życie :)
ACH.... :(
zgłoś
czemu tak smutno?
zgłoś
a jakoś tak... :)
zgłoś
już weselej ;)
zgłoś
yhy...
zgłoś
uhu ;)
zgłoś
To nie smutek - ja w tym ACH wychwyciłem odrobinę romantycznego rozrzewnionego liryzmem podszytego, cichego westchnienia zachwyconej, wrażliwej duszy... chyba
zgłoś
namalowałeś portret :)
zgłoś
Słowem nie chcę grać, nie słowem chcę grać... czemu to tylko w zatrzymanych kadrach i słowach piękno prawdziwe a w pędzie codziennym, na granicy fotografi wysypiska śmieci... ech życie :)
zgłoś
mozaikowe..
zgłoś
chętnie powiesiłbym taką panoramę w sypialni:))))
zgłoś
bierz! :))
zgłoś
piękno natury budzi respekt :)
zgłoś
czekam na te kolory :)
zgłoś
:)
zgłoś
cudne chwile...
zgłoś
ciepły wieczór :)
zgłoś
słońce zachodzi, czerwieni się wstydem, czekając na wiatr...
zgłoś
lubię wysycone kolory :)
zgłoś
:))
zgłoś
magicznie ;)
zgłoś
a dziś rozgrzewa.:)
zgłoś
Ci to masz pamięć..
zgłoś
pamięć kropli..
zgłoś
ładnie:)
zgłoś
taki widok zawsze mnie zatrzymuje :)
zgłoś
tęsknoty za latem :)
zgłoś
o tak! :)
zgłoś