deRuda
20 stycznia 2013 o 13:09

ACH.... :(

zgłoś

jeśli tylko
20 stycznia 2013 o 13:23

czemu tak smutno?

zgłoś

deRuda
20 stycznia 2013 o 13:28

a jakoś tak... :)

zgłoś

jeśli tylko
20 stycznia 2013 o 17:07

już weselej ;)

zgłoś

deRuda
20 stycznia 2013 o 17:08

yhy...

zgłoś

jeśli tylko
20 stycznia 2013 o 17:16

uhu ;)

zgłoś

ZGODLIWY
25 stycznia 2013 o 16:05

To nie smutek - ja w tym ACH wychwyciłem odrobinę romantycznego rozrzewnionego liryzmem podszytego, cichego westchnienia zachwyconej, wrażliwej duszy... chyba

zgłoś

jeśli tylko
25 stycznia 2013 o 16:10

namalowałeś portret :)

zgłoś

ZGODLIWY
27 stycznia 2013 o 22:46

Słowem nie chcę grać, nie słowem chcę grać... czemu to tylko w zatrzymanych kadrach i słowach piękno prawdziwe a w pędzie codziennym, na granicy fotografi wysypiska śmieci... ech życie :)

zgłoś

jeśli tylko
27 stycznia 2013 o 22:47

mozaikowe..

zgłoś

Wieśniak M
20 stycznia 2013 o 13:27

chętnie powiesiłbym taką panoramę w sypialni:))))

zgłoś

jeśli tylko
20 stycznia 2013 o 13:30

bierz! :))

zgłoś

.
20 stycznia 2013 o 13:43

piękno natury budzi respekt :)

zgłoś

jeśli tylko
6 lutego 2013 o 22:30

czekam na te kolory :)

zgłoś

hossa
20 stycznia 2013 o 16:31

:)

zgłoś

Hania
20 stycznia 2013 o 18:22

cudne chwile...

zgłoś

jeśli tylko
25 stycznia 2013 o 21:10

ciepły wieczór :)

zgłoś

AniS
21 stycznia 2013 o 00:30

słońce zachodzi, czerwieni się wstydem, czekając na wiatr...

zgłoś

jeśli tylko
24 stycznia 2013 o 23:09

lubię wysycone kolory :)

zgłoś

Jaga
21 stycznia 2013 o 14:31

:))

zgłoś

Nevly
21 stycznia 2013 o 14:33

magicznie ;)

zgłoś

jeśli tylko
27 stycznia 2013 o 22:44

a dziś rozgrzewa.:)

zgłoś

alt art
21 stycznia 2013 o 14:37

Ci to masz pamięć..

zgłoś

jeśli tylko
21 stycznia 2013 o 14:39

pamięć kropli..

zgłoś

Jerzy Woliński
25 stycznia 2013 o 15:56

ładnie:)

zgłoś

jeśli tylko
25 stycznia 2013 o 16:01

taki widok zawsze mnie zatrzymuje :)

zgłoś

doremi
6 lutego 2013 o 22:31

tęsknoty za latem :)

zgłoś

jeśli tylko
6 lutego 2013 o 22:32

o tak! :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się