13 lutego 2014
dziennik
truchtem
nie sposób spiąć pegaza ostrogą piętową
nawet nie będę próbował..
zgłoś
a masz właśnie taką? :)
jeśli spadać to z pegaza:)
ś czy ć ???? ;))
czemu ś? ;)
śpiąc;)
łoo ;))
bo bardziej zakłuje właściciela ostrogi niż pegaza ;)
o właśnie!
z ostrogą do lekarza, pegaz uleci ;))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
nawet nie będę próbował..
zgłoś
a masz właśnie taką? :)
zgłoś
jeśli spadać to z pegaza:)
zgłoś
ś czy ć ???? ;))
zgłoś
czemu ś? ;)
zgłoś
śpiąc;)
zgłoś
łoo ;))
zgłoś
bo bardziej zakłuje właściciela ostrogi niż pegaza ;)
zgłoś
o właśnie!
zgłoś
z ostrogą do lekarza, pegaz uleci ;))
zgłoś