13 lutego 2014

dziennik

jeśli tylko
jeśli tylko

truchtem

nie sposób spiąć pegaza ostrogą
piętową

alt art
13 lutego 2014 o 11:00

nawet nie będę próbował..

zgłoś

jeśli tylko
13 lutego 2014 o 11:43

a masz właśnie taką? :)

zgłoś

Wieśniak M
13 lutego 2014 o 11:32

jeśli spadać to z pegaza:)

zgłoś

mua
13 lutego 2014 o 11:37

ś czy ć ???? ;))

zgłoś

jeśli tylko
13 lutego 2014 o 11:43

czemu ś? ;)

zgłoś

Wieśniak M
13 lutego 2014 o 11:44

śpiąc;)

zgłoś

jeśli tylko
13 lutego 2014 o 11:46

łoo ;))

zgłoś

deRuda
13 lutego 2014 o 14:13

bo bardziej zakłuje właściciela ostrogi niż pegaza ;)

zgłoś

jeśli tylko
13 lutego 2014 o 21:52

o właśnie!

zgłoś

Jaga
13 lutego 2014 o 22:26

z ostrogą do lekarza, pegaz uleci ;))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się