17 listopada 2013

dziennik

jeśli tylko
jeśli tylko

jeśli..

Z ciepła dwojga rąk buduje się bliskość.
Z ciepła słów dwojga buduje się mosty przez odległość.

z ciepła ich słów buduje się pomosty na odległość dwóch serc:)

zgłoś

Hania
17 listopada 2013 o 21:38

a jak już most będzie, to dłonie mogą się spotkać :)

zgłoś

ratienka
17 listopada 2013 o 21:45

Masz rację Jeślinko. Wybacz, ale się podpięłam... :)))

zgłoś

jeśli tylko
17 listopada 2013 o 21:54

bardzo się cieszę, Ratienko :)

zgłoś

mua
17 listopada 2013 o 21:56

ciepło , ciepło ;)) niemal gorąco ....

zgłoś

jeśli tylko
17 listopada 2013 o 21:57

po trochu.. ;)

zgłoś

byleby nie jak w piekle:)

zgłoś

alt art
18 listopada 2013 o 09:46

wystarczy ciepło jednych rąk by stworzyć bliskość; z rozczarowania molo..

zgłoś

e.
18 listopada 2013 o 10:22

mylisz się Alt / chyba pierwszy raz nie przyznam Ci racji/ ciepło jednych rąk nie starczy...

zgłoś

alt art
18 listopada 2013 o 10:23

szanuję Twoje błędy..

zgłoś

Jerzy Woliński
18 listopada 2013 o 10:10

jakże ważne i ręce i słowa :)

zgłoś

jeśli tylko
18 listopada 2013 o 21:47

tak, ważny jest po prostu ciepły kontakt ;)

zgłoś

Jaga
18 listopada 2013 o 15:10

ciepłe i ręce i słowa :)

zgłoś

Bazyliszek
18 listopada 2013 o 17:08

cieplo rak, slow i spojrzenia:))))

zgłoś

doremi
18 listopada 2013 o 17:12

tak jak Bazyli :)

zgłoś

issa
18 listopada 2013 o 21:56

dwojga. tak. lewej i prawej

zgłoś

jeśli tylko
18 listopada 2013 o 22:10

:))) ja z mną :))

zgłoś

issa
19 listopada 2013 o 06:02

:) ano. jakoś tak

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się