|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (276) Proza (4) Dziennik (13) Fotografia (10) Grafika (7)
O autorze Znajomi (102) | |
co za skutek z dopalacza
który ponoć jest na topie
weźmie taki cap z pałaca
i w kalendarz szybko kopie
gdzież romantyzm czar tej chwili
i cudowne wstępne granie
teraz byle se użyli
klik i czeka aż mu stanie
dziś na koncie trzeba zbierać
gdzie handlują nasionkami
bo jak nie pobiorą teraz
będzie kiepsko z mężczyznami
co tak pięknie gra..
zgłoś
Mówisz? Aż tak źle jest???
zgłoś
Jak patrzę co chodzi po mieście, to raczej tak Miszko. :)
zgłoś
Najgorsze jest to, że ci co chcą nie mają a ci co mają, lub mieć mogą - oddają, zabijają, usuwają... Ten świat jest głupio pod tym względem skonstruowany
zgłoś
Wszystko na głowie, anormalność normą, normalność zboczeniem, szaleństwo usankcjonowane słowem "inaczej"//:)
zgłoś
A z tym się zgodzę :) Ale pozwolisz, że nie rozwinę celowo tematu, bo za własne "normalne" zdanie dostaje mi się :)
zgłoś
No i masz.. Otake woloność to chiba nie chodziło.
zgłoś
hm, no nie zazdroszczę Wam Panowie, a przez to i sobie:)
zgłoś
no nie ma czego ///:)
zgłoś