20 lipca 2014

poezja

ApisTaur
ApisTaur

via-gra

co za skutek z dopalacza
który ponoć jest na topie
weźmie taki cap z pałaca
i w kalendarz szybko kopie
gdzież romantyzm czar tej chwili
i cudowne wstępne granie
teraz byle se użyli
klik i czeka aż mu stanie
dziś na koncie trzeba zbierać
gdzie handlują nasionkami
bo jak nie pobiorą teraz 
będzie kiepsko z mężczyznami

alt art
21 lipca 2014 o 10:01

co tak pięknie gra..

zgłoś

M.S.
21 lipca 2014 o 13:42

Mówisz? Aż tak źle jest???

zgłoś

ApisTaur
21 lipca 2014 o 14:00

Jak patrzę co chodzi po mieście, to raczej tak Miszko. :)

zgłoś

M.S.
21 lipca 2014 o 14:06

Najgorsze jest to, że ci co chcą nie mają a ci co mają, lub mieć mogą - oddają, zabijają, usuwają... Ten świat jest głupio pod tym względem skonstruowany

zgłoś

ApisTaur
21 lipca 2014 o 14:11

Wszystko na głowie, anormalność normą, normalność zboczeniem, szaleństwo usankcjonowane słowem "inaczej"//:)

zgłoś

M.S.
21 lipca 2014 o 14:26

A z tym się zgodzę :) Ale pozwolisz, że nie rozwinę celowo tematu, bo za własne "normalne" zdanie dostaje mi się :)

zgłoś

ApisTaur
21 lipca 2014 o 22:23

No i masz.. Otake woloność to chiba nie chodziło.

zgłoś

Aśćka
22 lipca 2014 o 11:34

hm, no nie zazdroszczę Wam Panowie, a przez to i sobie:)

zgłoś

ApisTaur
23 lipca 2014 o 09:27

no nie ma czego ///:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się