3 sierpnia 2014

grafika

deRuda
deRuda

***

***

[technika mieszana]

Eva T.
3 sierpnia 2014 o 12:53

panienka z okienka :)

zgłoś

deRuda
3 sierpnia 2014 o 13:12

:))

zgłoś

astrit33
3 sierpnia 2014 o 12:55

łooooiioojjej ;))

zgłoś

deRuda
3 sierpnia 2014 o 13:12

nooo :))

zgłoś

astrit33
3 sierpnia 2014 o 13:35

anooo płasko ;))

zgłoś

deRuda
3 sierpnia 2014 o 17:09

:))

zgłoś

Hania
3 sierpnia 2014 o 15:12

a jeśli dotknę twój smutek ...

zgłoś

deRuda
3 sierpnia 2014 o 17:10

dotknij, tylko ten smutek może też wtedy dotknąć ciebie...

zgłoś

hossa
4 sierpnia 2014 o 07:26

Karmelka dzisiaj smutne oczy ma, buzia od rana zatroskana, i nie uśmiechnie jej nawet kwiatek, lecz będzie przy niej trwać

zgłoś

hossa
4 sierpnia 2014 o 07:26

:)

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 10:10

tak tak :)

zgłoś

alt art
4 sierpnia 2014 o 09:35

to nadmiar różu na policzkach, czy ino niewinny rumieniec..

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 10:11

no właśnie nie wiem, trudno orzec...

zgłoś

Aśćka
4 sierpnia 2014 o 13:08

zmęczenie smutku:) taka nikła, że spod przymkniętych powiek widać wypłakane tęczówki:) no bida z nendzom..:(

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 13:11

zmęczenie smutku - tak podoba mi się Twój kierunek :) ja sobie już pogalopowałam w zmęczona smutkiem :)

zgłoś

Aśćka
4 sierpnia 2014 o 14:06

no to zostawiam dla wesołości:) https://www.youtube.com/watch?v=k8gvO4_T4mE :):)

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 15:25

dziękuję :) uwielbiam to :)

zgłoś

Aśćka
4 sierpnia 2014 o 15:30

ano:) powiem, że się z nim mocno utożsamiam:) dzień aktywny zaczynam od karykatur w prasie inaczej - jako urodzony choleryk ( w połowie jesztem) co pięć minut byłabym równie rozdzierająca;)

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 15:56

ja w ogóle nie zaglądam do prasy i staram się nie oglądać telewizji, bo moja choleryczności powiedziała veto :)

zgłoś

mua
4 sierpnia 2014 o 15:50

ja tam " zmieszany techniką " ;)))

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 15:55

dobrze, że nie wstrząśniety :)

zgłoś

mua
4 sierpnia 2014 o 15:57

nie no na tychże technikam aże tak siem nie znam , bo wtenczas to niemalże jak nic hehehehh PS Pozdro ;))

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 16:04

:) technika mieszana - tego określenia używam, gdy oprócz klasycznego rysowanie różnymi technikami, dodaje coś w programie graficznym gimp

zgłoś

mua
4 sierpnia 2014 o 16:11

no wiesz ...żartowałem ;))))

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 16:21

ale żartowałeś że jesteś zmieszany, czy że się nie znasz, czy że co?

zgłoś

mua
4 sierpnia 2014 o 16:25

Dorotko ;))) ogólnie

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 16:27

aha, ok :)

zgłoś

mua
4 sierpnia 2014 o 16:28

PS no wydaje mię siem, że wiem cózto " technika zmieżeszana " jak i ja obecnie ;))

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 16:40

rozumiem, techniki mieszane to różne techniki - i w zależności jak sobie rysownik wymysli tak używa tej nazwy, ja sobie wymysliłam, że będę jej używać, gdy będę dodawać komputer - dlatego o tym napisałam, bo to określenie, dla każdego może oznaczać coś innego i tyle, nie twierdzę przecież, ze Ty nie wiesz co to określenie oznacza

zgłoś

mua
4 sierpnia 2014 o 16:44

i tak Cię lubię ;))

zgłoś

ratienka
4 sierpnia 2014 o 18:18

Oj, tam! Mieszana, czy zmieszana, wżne, że zawsze Ci wszystko wychodzi. A z jakiej Ona jest bajki? :) Może z Calineczki? Pozdrawiam Dorotko serdecznie! :)))

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 20:20

hehe :) staram się technikę opisywać, bo to wydaje mi się fajne, ja lubię jak moge przeczytać, jak coś było zrobione, chyba, że jest to jakiś patent i ktoś nie chce zdradzić - u mnie techniki są konwencjonalne :) z jakiej bajki, hmm no wiem w sumie, może z bajki O zmęczonym smutku (tak jak podpowiedziała Aśćka) :))

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 20:22

oj nie zawsze, nie zawsze :) ale to dobrze ;)

zgłoś

Damian Paradoks
4 sierpnia 2014 o 19:22

smutek czasem rozgrzewa ;)

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 20:21

yhy, czasami nawet doprowadza do rozzłoszczenia a nie łez :)

zgłoś

ratienka
4 sierpnia 2014 o 21:43

O, to, to! Smutek mieszka w jej oczach i wtopił się w usta... :)

zgłoś

deRuda
4 sierpnia 2014 o 22:00

no właśnie :)

zgłoś

zuzanna809
15 sierpnia 2014 o 01:29

... smutek potrafi być piękny.:) Pozdrawiam DeRudko!:)

zgłoś

deRuda
15 sierpnia 2014 o 12:20

hej zuzanno :)) dziękuję

zgłoś

Jaro
31 sierpnia 2014 o 17:52

se pozdrowię:)

zgłoś

deRuda
31 sierpnia 2014 o 18:00

odpozdrawiam :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się