3 august 2014

graphics

deRuda
deRuda

***

***

[technika mieszana]

Eva T.
3 august 2014 at 12:53

panienka z okienka :)

report

deRuda
3 august 2014 at 13:12

:))

report

astrit33
3 august 2014 at 12:55

łooooiioojjej ;))

report

deRuda
3 august 2014 at 13:12

nooo :))

report

astrit33
3 august 2014 at 13:35

anooo płasko ;))

report

deRuda
3 august 2014 at 17:09

:))

report

Hania
3 august 2014 at 15:12

a jeśli dotknę twój smutek ...

report

deRuda
3 august 2014 at 17:10

dotknij, tylko ten smutek może też wtedy dotknąć ciebie...

report

hossa
4 august 2014 at 07:26

Karmelka dzisiaj smutne oczy ma, buzia od rana zatroskana, i nie uśmiechnie jej nawet kwiatek, lecz będzie przy niej trwać

report

hossa
4 august 2014 at 07:26

:)

report

deRuda
4 august 2014 at 10:10

tak tak :)

report

alt art
4 august 2014 at 09:35

to nadmiar różu na policzkach, czy ino niewinny rumieniec..

report

deRuda
4 august 2014 at 10:11

no właśnie nie wiem, trudno orzec...

report

Aśćka
4 august 2014 at 13:08

zmęczenie smutku:) taka nikła, że spod przymkniętych powiek widać wypłakane tęczówki:) no bida z nendzom..:(

report

deRuda
4 august 2014 at 13:11

zmęczenie smutku - tak podoba mi się Twój kierunek :) ja sobie już pogalopowałam w zmęczona smutkiem :)

report

Aśćka
4 august 2014 at 14:06

no to zostawiam dla wesołości:) https://www.youtube.com/watch?v=k8gvO4_T4mE :):)

report

deRuda
4 august 2014 at 15:25

dziękuję :) uwielbiam to :)

report

Aśćka
4 august 2014 at 15:30

ano:) powiem, że się z nim mocno utożsamiam:) dzień aktywny zaczynam od karykatur w prasie inaczej - jako urodzony choleryk ( w połowie jesztem) co pięć minut byłabym równie rozdzierająca;)

report

deRuda
4 august 2014 at 15:56

ja w ogóle nie zaglądam do prasy i staram się nie oglądać telewizji, bo moja choleryczności powiedziała veto :)

report

mua
4 august 2014 at 15:50

ja tam " zmieszany techniką " ;)))

report

deRuda
4 august 2014 at 15:55

dobrze, że nie wstrząśniety :)

report

mua
4 august 2014 at 15:57

nie no na tychże technikam aże tak siem nie znam , bo wtenczas to niemalże jak nic hehehehh PS Pozdro ;))

report

deRuda
4 august 2014 at 16:04

:) technika mieszana - tego określenia używam, gdy oprócz klasycznego rysowanie różnymi technikami, dodaje coś w programie graficznym gimp

report

mua
4 august 2014 at 16:11

no wiesz ...żartowałem ;))))

report

deRuda
4 august 2014 at 16:21

ale żartowałeś że jesteś zmieszany, czy że się nie znasz, czy że co?

report

mua
4 august 2014 at 16:25

Dorotko ;))) ogólnie

report

deRuda
4 august 2014 at 16:27

aha, ok :)

report

mua
4 august 2014 at 16:28

PS no wydaje mię siem, że wiem cózto " technika zmieżeszana " jak i ja obecnie ;))

report

deRuda
4 august 2014 at 16:40

rozumiem, techniki mieszane to różne techniki - i w zależności jak sobie rysownik wymysli tak używa tej nazwy, ja sobie wymysliłam, że będę jej używać, gdy będę dodawać komputer - dlatego o tym napisałam, bo to określenie, dla każdego może oznaczać coś innego i tyle, nie twierdzę przecież, ze Ty nie wiesz co to określenie oznacza

report

mua
4 august 2014 at 16:44

i tak Cię lubię ;))

report

ratienka
4 august 2014 at 18:18

Oj, tam! Mieszana, czy zmieszana, wżne, że zawsze Ci wszystko wychodzi. A z jakiej Ona jest bajki? :) Może z Calineczki? Pozdrawiam Dorotko serdecznie! :)))

report

deRuda
4 august 2014 at 20:20

hehe :) staram się technikę opisywać, bo to wydaje mi się fajne, ja lubię jak moge przeczytać, jak coś było zrobione, chyba, że jest to jakiś patent i ktoś nie chce zdradzić - u mnie techniki są konwencjonalne :) z jakiej bajki, hmm no wiem w sumie, może z bajki O zmęczonym smutku (tak jak podpowiedziała Aśćka) :))

report

deRuda
4 august 2014 at 20:22

oj nie zawsze, nie zawsze :) ale to dobrze ;)

report

Damian Paradoks
4 august 2014 at 19:22

smutek czasem rozgrzewa ;)

report

deRuda
4 august 2014 at 20:21

yhy, czasami nawet doprowadza do rozzłoszczenia a nie łez :)

report

ratienka
4 august 2014 at 21:43

O, to, to! Smutek mieszka w jej oczach i wtopił się w usta... :)

report

deRuda
4 august 2014 at 22:00

no właśnie :)

report

zuzanna809
15 august 2014 at 01:29

... smutek potrafi być piękny.:) Pozdrawiam DeRudko!:)

report

deRuda
15 august 2014 at 12:20

hej zuzanno :)) dziękuję

report

Jaro
31 august 2014 at 17:52

se pozdrowię:)

report

deRuda
31 august 2014 at 18:00

odpozdrawiam :)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register