ano:) powiem, że się z nim mocno utożsamiam:) dzień aktywny zaczynam od karykatur w prasie inaczej - jako urodzony choleryk ( w połowie jesztem) co pięć minut byłabym równie rozdzierająca;)
rozumiem, techniki mieszane to różne techniki - i w zależności jak sobie rysownik wymysli tak używa tej nazwy, ja sobie wymysliłam, że będę jej używać, gdy będę dodawać komputer - dlatego o tym napisałam, bo to określenie, dla każdego może oznaczać coś innego i tyle, nie twierdzę przecież, ze Ty nie wiesz co to określenie oznacza
Oj, tam! Mieszana, czy zmieszana, wżne, że zawsze Ci wszystko wychodzi. A z jakiej Ona jest bajki? :) Może z Calineczki? Pozdrawiam Dorotko serdecznie! :)))
hehe :) staram się technikę opisywać, bo to wydaje mi się fajne, ja lubię jak moge przeczytać, jak coś było zrobione, chyba, że jest to jakiś patent i ktoś nie chce zdradzić - u mnie techniki są konwencjonalne :) z jakiej bajki, hmm no wiem w sumie, może z bajki O zmęczonym smutku (tak jak podpowiedziała Aśćka) :))
panienka z okienka :)
report
:))
report
łooooiioojjej ;))
report
nooo :))
report
anooo płasko ;))
report
:))
report
a jeśli dotknę twój smutek ...
report
dotknij, tylko ten smutek może też wtedy dotknąć ciebie...
report
Karmelka dzisiaj smutne oczy ma, buzia od rana zatroskana, i nie uśmiechnie jej nawet kwiatek, lecz będzie przy niej trwać
report
:)
report
tak tak :)
report
to nadmiar różu na policzkach, czy ino niewinny rumieniec..
report
no właśnie nie wiem, trudno orzec...
report
zmęczenie smutku:) taka nikła, że spod przymkniętych powiek widać wypłakane tęczówki:) no bida z nendzom..:(
report
zmęczenie smutku - tak podoba mi się Twój kierunek :) ja sobie już pogalopowałam w zmęczona smutkiem :)
report
no to zostawiam dla wesołości:) https://www.youtube.com/watch?v=k8gvO4_T4mE :):)
report
dziękuję :) uwielbiam to :)
report
ano:) powiem, że się z nim mocno utożsamiam:) dzień aktywny zaczynam od karykatur w prasie inaczej - jako urodzony choleryk ( w połowie jesztem) co pięć minut byłabym równie rozdzierająca;)
report
ja w ogóle nie zaglądam do prasy i staram się nie oglądać telewizji, bo moja choleryczności powiedziała veto :)
report
ja tam " zmieszany techniką " ;)))
report
dobrze, że nie wstrząśniety :)
report
nie no na tychże technikam aże tak siem nie znam , bo wtenczas to niemalże jak nic hehehehh PS Pozdro ;))
report
:) technika mieszana - tego określenia używam, gdy oprócz klasycznego rysowanie różnymi technikami, dodaje coś w programie graficznym gimp
report
no wiesz ...żartowałem ;))))
report
ale żartowałeś że jesteś zmieszany, czy że się nie znasz, czy że co?
report
Dorotko ;))) ogólnie
report
aha, ok :)
report
PS no wydaje mię siem, że wiem cózto " technika zmieżeszana " jak i ja obecnie ;))
report
rozumiem, techniki mieszane to różne techniki - i w zależności jak sobie rysownik wymysli tak używa tej nazwy, ja sobie wymysliłam, że będę jej używać, gdy będę dodawać komputer - dlatego o tym napisałam, bo to określenie, dla każdego może oznaczać coś innego i tyle, nie twierdzę przecież, ze Ty nie wiesz co to określenie oznacza
report
i tak Cię lubię ;))
report
Oj, tam! Mieszana, czy zmieszana, wżne, że zawsze Ci wszystko wychodzi. A z jakiej Ona jest bajki? :) Może z Calineczki? Pozdrawiam Dorotko serdecznie! :)))
report
hehe :) staram się technikę opisywać, bo to wydaje mi się fajne, ja lubię jak moge przeczytać, jak coś było zrobione, chyba, że jest to jakiś patent i ktoś nie chce zdradzić - u mnie techniki są konwencjonalne :) z jakiej bajki, hmm no wiem w sumie, może z bajki O zmęczonym smutku (tak jak podpowiedziała Aśćka) :))
report
oj nie zawsze, nie zawsze :) ale to dobrze ;)
report
smutek czasem rozgrzewa ;)
report
yhy, czasami nawet doprowadza do rozzłoszczenia a nie łez :)
report
O, to, to! Smutek mieszka w jej oczach i wtopił się w usta... :)
report
no właśnie :)
report
... smutek potrafi być piękny.:) Pozdrawiam DeRudko!:)
report
hej zuzanno :)) dziękuję
report
se pozdrowię:)
report
odpozdrawiam :)
report