|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (424) Proza (3) Dziennik (7) Fotografia (94) Grafika (5)
Pocztówka poetycka (10) O autorze Znajomi (53) | |
Nie pytaj co dalej,
nie ma odpowiedzi,
nikt dokładnie nie wie
co w wirusie siedzi...
nie wiadomo również,
co czasy przyniosą
i gdzie dać drapaka,
gdy przyjdzie ta z kosą,
póki jeszcze życie,
cieszmy się choć chwilą,
postawmy na trunki,
niech życie umilą.
https://www.youtube.com/watch?v=dfQUANtgcx4
wygląda jak przedwczesna aktywność osi podwzgórze-przysadka..
zgłoś
ale uśmiechnięta..
zgłoś
a jeśli to służbowy uśmiech..
zgłoś
na kijaszku?..
zgłoś
ja w lodówce mam trochę dziczyzny/ kilka żubrów/ i żeby im smutno nie było/ dwie żubrówki//;)
zgłoś
trunki tylko dezynfekcji :)
zgłoś