27 sierpnia 2015

poezja

doremi
doremi

Czytaj z oczu

zamień poezję w czułość
ciepły dotyk nad ranem
w  parze – razem z tęsknotą
ucisz co rozedrgane
 
kochaj do zatracenia
nie mów o samotności
w rytmie walca zawiruj
oddaj się przyjemności
 
grzech jak uśmiech łagodzi
i gdy serca wołanie
traktujmy oczy jak książkę
tam wszystko zapisane

Janusz38
27 sierpnia 2015 o 19:43

Namawiasz do grzechu ;)

zgłoś

doremi
27 sierpnia 2015 o 20:24

gdy w sercu :)

zgłoś

Hania
27 sierpnia 2015 o 20:11

i w sercu:)

zgłoś

doremi
27 sierpnia 2015 o 20:25

cieszę się, że jesteś :) ściskam Haniu :)

zgłoś

Hania
27 sierpnia 2015 o 20:27

też się cieszę , że tu jestem, choć pewnie na chwilkę :) serdeczności, niech gwiazdy się do Ciebie uśmiechają :)

zgłoś

mironiek
27 sierpnia 2015 o 20:30

wychodzę z założenia, że grzechem nie jest cokolwiek uczynione w zgodzie z sumieniem, a czerpanie przyjemności to właściwie nasz ewolucyjny majstersztyk jako ludzi

zgłoś

doremi
27 sierpnia 2015 o 20:40

i tego się trzymajmy :)

zgłoś

Ania Ostrowska
27 sierpnia 2015 o 20:33

kusząca propozycja, nie do odrzucenia :) a skrupuły przyjdą potem

zgłoś

doremi
27 sierpnia 2015 o 20:40

" bo wszystko te czarne oczy..." :))

zgłoś

doremi
27 sierpnia 2015 o 20:41

wyjątkowy kolor Mgiełko :)

zgłoś

Bazyliszek
28 sierpnia 2015 o 14:55

grzech to tylko problem interpretacji:)

zgłoś

zuzanna809
28 sierpnia 2015 o 20:34

......:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się