25 marca 2012
grafika
dzień dobry - dobranoc
O, to wlasnie o tej porze tak mozna powiedziec...Ide spac, zaraz wstaje! ;)
zgłoś
kolor :)))))))
łał
może wspólna pocztówka ? byłbym zaszczycony
proszę bardzo :)
...kto ma ją zrobić?
brawo za podpięcie - pięknie współgra z wierszem :)
lubię Twój styl, minimalizm, kolorystykę
dziękuję -kłaniam się ,bardzo mi miło,że się podoba
dobry wieczór, E Kropko..
dobry dobry:) taki ranek, że wieczór...
(Mars z Księżycą w jednym stali domku... :)
i komu to szkodziło..
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
O, to wlasnie o tej porze tak mozna powiedziec...Ide spac, zaraz wstaje! ;)
zgłoś
kolor :)))))))
zgłoś
łał
zgłoś
może wspólna pocztówka ? byłbym zaszczycony
zgłoś
proszę bardzo :)
zgłoś
...kto ma ją zrobić?
zgłoś
brawo za podpięcie - pięknie współgra z wierszem :)
zgłoś
lubię Twój styl, minimalizm, kolorystykę
zgłoś
dziękuję -kłaniam się ,bardzo mi miło,że się podoba
zgłoś
dobry wieczór, E Kropko..
zgłoś
dobry dobry:) taki ranek, że wieczór...
zgłoś
(Mars z Księżycą w jednym stali domku... :)
zgłoś
i komu to szkodziło..
zgłoś