Eva T.
27 marca 2012 o 03:06

O, to wlasnie o tej porze tak mozna powiedziec...Ide spac, zaraz wstaje! ;)

zgłoś

Magdala
3 kwietnia 2012 o 18:57

kolor :)))))))

zgłoś

Franky Hoxe
5 sierpnia 2012 o 20:20

łał

zgłoś

Drwal
20 kwietnia 2013 o 22:47

może wspólna pocztówka ? byłbym zaszczycony

zgłoś

czarnaowieczka
20 kwietnia 2013 o 22:51

proszę bardzo :)

zgłoś

czarnaowieczka
21 kwietnia 2013 o 00:07

...kto ma ją zrobić?

zgłoś

Magdala
20 kwietnia 2013 o 22:51

brawo za podpięcie - pięknie współgra z wierszem :)

zgłoś

Ananke
18 maja 2013 o 21:47

lubię Twój styl, minimalizm, kolorystykę

zgłoś

czarnaowieczka
18 maja 2013 o 21:54

dziękuję -kłaniam się ,bardzo mi miło,że się podoba

zgłoś

alt art
14 listopada 2014 o 09:09

dobry wieczór, E Kropko..

zgłoś

e.
14 listopada 2014 o 09:13

dobry dobry:) taki ranek, że wieczór...

zgłoś

e.
14 listopada 2014 o 09:15

(Mars z Księżycą w jednym stali domku... :)

zgłoś

alt art
22 listopada 2014 o 11:25

i komu to szkodziło..

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się