Eva T.
27 march 2012 at 03:06

O, to wlasnie o tej porze tak mozna powiedziec...Ide spac, zaraz wstaje! ;)

report

Magdala
3 april 2012 at 18:57

kolor :)))))))

report

Franky Hoxe
5 august 2012 at 20:20

łał

report

Drwal
20 april 2013 at 22:47

może wspólna pocztówka ? byłbym zaszczycony

report

czarnaowieczka
20 april 2013 at 22:51

proszę bardzo :)

report

czarnaowieczka
21 april 2013 at 00:07

...kto ma ją zrobić?

report

Magdala
20 april 2013 at 22:51

brawo za podpięcie - pięknie współgra z wierszem :)

report

Ananke
18 may 2013 at 21:47

lubię Twój styl, minimalizm, kolorystykę

report

czarnaowieczka
18 may 2013 at 21:54

dziękuję -kłaniam się ,bardzo mi miło,że się podoba

report

alt art
14 november 2014 at 09:09

dobry wieczór, E Kropko..

report

e.
14 november 2014 at 09:13

dobry dobry:) taki ranek, że wieczór...

report

e.
14 november 2014 at 09:15

(Mars z Księżycą w jednym stali domku... :)

report

alt art
22 november 2014 at 11:25

i komu to szkodziło..

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register