25 march 2012
graphics
dzień dobry - dobranoc
O, to wlasnie o tej porze tak mozna powiedziec...Ide spac, zaraz wstaje! ;)
report
kolor :)))))))
łał
może wspólna pocztówka ? byłbym zaszczycony
proszę bardzo :)
...kto ma ją zrobić?
brawo za podpięcie - pięknie współgra z wierszem :)
lubię Twój styl, minimalizm, kolorystykę
dziękuję -kłaniam się ,bardzo mi miło,że się podoba
dobry wieczór, E Kropko..
dobry dobry:) taki ranek, że wieczór...
(Mars z Księżycą w jednym stali domku... :)
i komu to szkodziło..
You have to be logged in to use this feature. please Register
O, to wlasnie o tej porze tak mozna powiedziec...Ide spac, zaraz wstaje! ;)
report
kolor :)))))))
report
łał
report
może wspólna pocztówka ? byłbym zaszczycony
report
proszę bardzo :)
report
...kto ma ją zrobić?
report
brawo za podpięcie - pięknie współgra z wierszem :)
report
lubię Twój styl, minimalizm, kolorystykę
report
dziękuję -kłaniam się ,bardzo mi miło,że się podoba
report
dobry wieczór, E Kropko..
report
dobry dobry:) taki ranek, że wieczór...
report
(Mars z Księżycą w jednym stali domku... :)
report
i komu to szkodziło..
report