a wiesz co, coś w tym jest, co sprawia, że rzuciłam kotwicę, chociaż zazwyczaj nie przepadam za aż tak czułą miękkością w obrazach - łagodnie mówiąc; ale tu jakaś taka niespodziana, baśniowo-freskowa słodycz, która ocala przed kiczem; fajne
milena, chyba jednak nie tak znowu omyłkowo :-) Prędzej traf_nie ;) Bo taka zdaje się również, by tak rzec, pestka, jaką znalazłaś dla owocu Evy. Pozdrawiam przyjaźnie
:))
zgłoś
tylko podaj rękę ...cieplej...
zgłoś
zachwyca :)
zgłoś
a wiesz co, coś w tym jest, co sprawia, że rzuciłam kotwicę, chociaż zazwyczaj nie przepadam za aż tak czułą miękkością w obrazach - łagodnie mówiąc; ale tu jakaś taka niespodziana, baśniowo-freskowa słodycz, która ocala przed kiczem; fajne
zgłoś
Isso :)
zgłoś
Ech, tym razem byłam gapcio i przeoczyłam, że to podpięcie. Już naprawiam niedowidzenie :)
zgłoś
isso, chociaż trafiłaś tu omyłkowo i tak miałam chwilę radości :-)
zgłoś
milena, chyba jednak nie tak znowu omyłkowo :-) Prędzej traf_nie ;) Bo taka zdaje się również, by tak rzec, pestka, jaką znalazłaś dla owocu Evy. Pozdrawiam przyjaźnie
zgłoś
Mileno, milo mi, ze znowu cos dla siebie znalazlas :) Merci :) A teraz zycze slodkich snow :) Cii...
zgłoś
pozdrawiam Evo :*
zgłoś
Zachwyca :) Miło poprowadziła Twoja pocztówka moje oczy, dziekuję
zgłoś
przytuliłam się do tego już wcześniej, masz ciepłe dłonie :))) i mocne! Milo :*
zgłoś
nie takie rzeczy..
zgłoś
początkowo myślałem see food, trzeba się przyjrzeć:)Pozdrawiam:)
zgłoś
pozdrawiam :)
zgłoś
super... :)
zgłoś
to grafika Evy, dziękuję w jej imieniu :)
zgłoś
...chciałabym pobyć z Tobą...:)
zgłoś
symbiotycznie romantyczne :)))
zgłoś