An - Anna Awsiukiewicz
6 lutego 2013 o 21:22

:))

zgłoś

Hania
6 lutego 2013 o 22:54

tylko podaj rękę ...cieplej...

zgłoś

doremi
6 lutego 2013 o 22:57

zachwyca :)

zgłoś

issa
6 lutego 2013 o 23:10

a wiesz co, coś w tym jest, co sprawia, że rzuciłam kotwicę, chociaż zazwyczaj nie przepadam za aż tak czułą miękkością w obrazach - łagodnie mówiąc; ale tu jakaś taka niespodziana, baśniowo-freskowa słodycz, która ocala przed kiczem; fajne

zgłoś

Eva T.
7 lutego 2013 o 01:05

Isso :)

zgłoś

issa
7 lutego 2013 o 08:56

Ech, tym razem byłam gapcio i przeoczyłam, że to podpięcie. Już naprawiam niedowidzenie :)

zgłoś

milena
7 lutego 2013 o 10:16

isso, chociaż trafiłaś tu omyłkowo i tak miałam chwilę radości :-)

zgłoś

issa
7 lutego 2013 o 10:21

milena, chyba jednak nie tak znowu omyłkowo :-) Prędzej traf_nie ;) Bo taka zdaje się również, by tak rzec, pestka, jaką znalazłaś dla owocu Evy. Pozdrawiam przyjaźnie

zgłoś

Eva T.
7 lutego 2013 o 01:03

Mileno, milo mi, ze znowu cos dla siebie znalazlas :) Merci :) A teraz zycze slodkich snow :) Cii...

zgłoś

milena
7 lutego 2013 o 10:18

pozdrawiam Evo :*

zgłoś

Sunli
8 lutego 2013 o 08:17

Zachwyca :) Miło poprowadziła Twoja pocztówka moje oczy, dziekuję

zgłoś

Magdala
8 lutego 2013 o 14:34

przytuliłam się do tego już wcześniej, masz ciepłe dłonie :))) i mocne! Milo :*

zgłoś

alt art
8 lutego 2013 o 14:36

nie takie rzeczy..

zgłoś

Jaro
21 lutego 2013 o 10:51

początkowo myślałem see food, trzeba się przyjrzeć:)Pozdrawiam:)

zgłoś

milena
21 lutego 2013 o 20:43

pozdrawiam :)

zgłoś

Nevly
21 lutego 2013 o 10:56

super... :)

zgłoś

milena
21 lutego 2013 o 20:44

to grafika Evy, dziękuję w jej imieniu :)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
21 lutego 2013 o 20:38

...chciałabym pobyć z Tobą...:)

zgłoś

Drwal
21 lutego 2013 o 21:35

symbiotycznie romantyczne :)))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się