milena
25 września 2012 o 20:46

silenci : dziękuję za zdjęcie, kolejny raz :*

zgłoś

Magdala
25 września 2012 o 20:48

łza :* przepiękna praca. przytulam :*

zgłoś

milena
25 września 2012 o 21:00

:*

zgłoś

jeśli tylko
25 września 2012 o 20:51

piękne :)

zgłoś

Drwal
25 września 2012 o 20:52

z zapasem własnej wody zapuści korzenie > w przestrzenie wypuszczając kolejne pokolenia > wbrew pogodzie > przeciw losowi> krew z krwi > w ziemi i wodzie

zgłoś

Jerzy Woliński
25 września 2012 o 20:54

ciekawie, bardzo wymownie:)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
25 września 2012 o 21:57

...nic nie dzieje się przypadkiem...:)

zgłoś

milena
25 września 2012 o 21:59

przeznaczenie.. :)

zgłoś

Veronica chamaedrys L
25 września 2012 o 22:00

...:)))

zgłoś

Jaga
25 września 2012 o 22:09

Mileno, Silenci, cudnie :))

zgłoś

alt art
26 września 2012 o 11:19

mam wrażenie, że miałem już przyjemność na tej planecie..

zgłoś

KA
26 września 2012 o 19:36

tak :)

zgłoś

Ustinja21
28 września 2012 o 20:02

ooo... zdjęcie jest po prostu boskie :)

zgłoś

milena
28 września 2012 o 20:20

to silenci !!! piękne zdjęcia - Mistrzyni.

zgłoś

deRuda
28 września 2012 o 20:04

Mileno wspaniale jak zawsze :))

zgłoś

milena
28 września 2012 o 20:20

:)) :*

zgłoś

piórko
2 października 2012 o 11:25

Urocze :)

zgłoś

milena
4 października 2012 o 21:48

piórko:* niesione przeznaczeniem :))

zgłoś

silenci
7 października 2012 o 22:45

Brak mi słów, dziękuję :*

zgłoś

milena
8 października 2012 o 19:29

nie zabrakło - :* to ja dziękuję :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się