23 maja 2012
pocztówkapoetycka
spacer*
dla Rudej : z podziękowaniem za cudowne zdjęcie :)
zgłoś
ach, jestem pod wrażeniem mileno;))))...bardzo serdecznie dziękuję;)))). miło mi;))
czekam na zdjęcia !! pozdrawiam :o)
jest ok.;
w moim odczuciu rzadko kiedy połączenie tekstu z obrazem jest tak harmonijne. Serdecznie gratuluję obu Autorkom :))
Aniu, wielkie dzięki, czekam jeszcze na Pierwszą Autorkę :)
tak [Istar]..
:))
prześliczności :**** buziaki!!!
to jedno z tych zdjęć, w których zakochuję się od pierwszego spojrzenia :)
ładnie..
An, miło mi - dzięki :)
uśmiechnęłam się :))0 mmm miło
urocza :))
prawda ? :))))) dziękuję :)
brawo:)))
Bazyliszku - dziękuję : Ruda jest niesamowita - potrafi mnie 'porazić' - i bardzo się z tego cieszę :)
:)))) pozdrawiam Ciebie, Autorkę fotki, i robaczka.
:))) drepczemy i dziękujemy :)
super i zdjęcie i tekst:)
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
dla Rudej : z podziękowaniem za cudowne zdjęcie :)
zgłoś
ach, jestem pod wrażeniem mileno;))))...bardzo serdecznie dziękuję;)))). miło mi;))
zgłoś
czekam na zdjęcia !! pozdrawiam :o)
zgłoś
jest ok.;
zgłoś
w moim odczuciu rzadko kiedy połączenie tekstu z obrazem jest tak harmonijne. Serdecznie gratuluję obu Autorkom :))
zgłoś
Aniu, wielkie dzięki, czekam jeszcze na Pierwszą Autorkę :)
zgłoś
tak [Istar]..
zgłoś
:))
zgłoś
prześliczności :**** buziaki!!!
zgłoś
to jedno z tych zdjęć, w których zakochuję się od pierwszego spojrzenia :)
zgłoś
ładnie..
zgłoś
An, miło mi - dzięki :)
zgłoś
uśmiechnęłam się :))0 mmm miło
zgłoś
:))
zgłoś
urocza :))
zgłoś
prawda ? :))))) dziękuję :)
zgłoś
brawo:)))
zgłoś
Bazyliszku - dziękuję : Ruda jest niesamowita - potrafi mnie 'porazić' - i bardzo się z tego cieszę :)
zgłoś
:)))) pozdrawiam Ciebie, Autorkę fotki, i robaczka.
zgłoś
:))) drepczemy i dziękujemy :)
zgłoś
super i zdjęcie i tekst:)
zgłoś