milena
23 maja 2012 o 17:58

dla Rudej : z podziękowaniem za cudowne zdjęcie :)

zgłoś

nieRuda
24 maja 2012 o 13:18

ach, jestem pod wrażeniem mileno;))))...bardzo serdecznie dziękuję;)))). miło mi;))

zgłoś

milena
24 maja 2012 o 16:14

czekam na zdjęcia !! pozdrawiam :o)

zgłoś

Jerzy Woliński
23 maja 2012 o 18:17

jest ok.;

zgłoś

Ania Ostrowska
23 maja 2012 o 18:33

w moim odczuciu rzadko kiedy połączenie tekstu z obrazem jest tak harmonijne. Serdecznie gratuluję obu Autorkom :))

zgłoś

milena
23 maja 2012 o 19:33

Aniu, wielkie dzięki, czekam jeszcze na Pierwszą Autorkę :)

zgłoś

alt art
23 maja 2012 o 18:35

tak [Istar]..

zgłoś

milena
23 maja 2012 o 19:33

:))

zgłoś

Magdala
23 maja 2012 o 19:37

prześliczności :**** buziaki!!!

zgłoś

milena
23 maja 2012 o 20:40

to jedno z tych zdjęć, w których zakochuję się od pierwszego spojrzenia :)

zgłoś

An - Anna Awsiukiewicz
23 maja 2012 o 19:40

ładnie..

zgłoś

milena
23 maja 2012 o 20:57

An, miło mi - dzięki :)

zgłoś

deRuda
23 maja 2012 o 20:47

uśmiechnęłam się :))0 mmm miło

zgłoś

milena
23 maja 2012 o 20:58

:))

zgłoś

doremi
23 maja 2012 o 21:00

urocza :))

zgłoś

milena
24 maja 2012 o 07:31

prawda ? :))))) dziękuję :)

zgłoś

Bazyliszek
23 maja 2012 o 23:04

brawo:)))

zgłoś

milena
24 maja 2012 o 09:03

Bazyliszku - dziękuję : Ruda jest niesamowita - potrafi mnie 'porazić' - i bardzo się z tego cieszę :)

zgłoś

Spółka
25 maja 2012 o 08:52

:)))) pozdrawiam Ciebie, Autorkę fotki, i robaczka.

zgłoś

milena
25 maja 2012 o 08:58

:))) drepczemy i dziękujemy :)

zgłoś

hossa
31 maja 2012 o 18:39

super i zdjęcie i tekst:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się