23 may 2012
postcards
spacer*
dla Rudej : z podziękowaniem za cudowne zdjęcie :)
report
ach, jestem pod wrażeniem mileno;))))...bardzo serdecznie dziękuję;)))). miło mi;))
czekam na zdjęcia !! pozdrawiam :o)
jest ok.;
w moim odczuciu rzadko kiedy połączenie tekstu z obrazem jest tak harmonijne. Serdecznie gratuluję obu Autorkom :))
Aniu, wielkie dzięki, czekam jeszcze na Pierwszą Autorkę :)
tak [Istar]..
:))
prześliczności :**** buziaki!!!
to jedno z tych zdjęć, w których zakochuję się od pierwszego spojrzenia :)
ładnie..
An, miło mi - dzięki :)
uśmiechnęłam się :))0 mmm miło
urocza :))
prawda ? :))))) dziękuję :)
brawo:)))
Bazyliszku - dziękuję : Ruda jest niesamowita - potrafi mnie 'porazić' - i bardzo się z tego cieszę :)
:)))) pozdrawiam Ciebie, Autorkę fotki, i robaczka.
:))) drepczemy i dziękujemy :)
super i zdjęcie i tekst:)
You have to be logged in to use this feature. please Register
dla Rudej : z podziękowaniem za cudowne zdjęcie :)
report
ach, jestem pod wrażeniem mileno;))))...bardzo serdecznie dziękuję;)))). miło mi;))
report
czekam na zdjęcia !! pozdrawiam :o)
report
jest ok.;
report
w moim odczuciu rzadko kiedy połączenie tekstu z obrazem jest tak harmonijne. Serdecznie gratuluję obu Autorkom :))
report
Aniu, wielkie dzięki, czekam jeszcze na Pierwszą Autorkę :)
report
tak [Istar]..
report
:))
report
prześliczności :**** buziaki!!!
report
to jedno z tych zdjęć, w których zakochuję się od pierwszego spojrzenia :)
report
ładnie..
report
An, miło mi - dzięki :)
report
uśmiechnęłam się :))0 mmm miło
report
:))
report
urocza :))
report
prawda ? :))))) dziękuję :)
report
brawo:)))
report
Bazyliszku - dziękuję : Ruda jest niesamowita - potrafi mnie 'porazić' - i bardzo się z tego cieszę :)
report
:)))) pozdrawiam Ciebie, Autorkę fotki, i robaczka.
report
:))) drepczemy i dziękujemy :)
report
super i zdjęcie i tekst:)
report