bosonoga - Gabriela Bartnicka
16 stycznia 2017 o 20:34

cymbał i miedź? List do Koryntian? Pozdrowionka!

zgłoś

byłem...
16 stycznia 2017 o 20:43

Takie chwilowe skojarzenie....:)

zgłoś

jeśli tylko
16 stycznia 2017 o 22:04

tak..

zgłoś

Ania Ostrowska
17 stycznia 2017 o 21:28

zatrzymało mnie tutaj słowo "dopóki", bo w pierwszym odruchu pomyślałam, że logiczniej byłoby "zanim". Ale patrzę i patrzę i jest OK :) Wzruszające wyznanie. Tylko niestety chyba nie wszystko da się z powrotem pozszywać.

zgłoś

Drwal
22 stycznia 2017 o 13:03

można jeszcze rznąć głupa / że z życia za ciasnego / może się kiedyś udać / wyjść bez kogoś bliskiego

zgłoś

zuzanna809
26 stycznia 2017 o 20:58

... hmm...:))) Uśmiechnąłeś mnie bardzo!:)))

zgłoś

Jaro
5 lutego 2017 o 16:35

to był zabieg ratujący życie

zgłoś

piórko
5 stycznia 2019 o 17:48

Pojawił się uśmiech na Twoje słowa, ostra piła to jak walka o szczęście. No i udało się :)) Pozdrawiam

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się