16 stycznia 2017
pocztówkapoetycka
do żony...
cymbał i miedź? List do Koryntian? Pozdrowionka!
zgłoś
Takie chwilowe skojarzenie....:)
tak..
zatrzymało mnie tutaj słowo "dopóki", bo w pierwszym odruchu pomyślałam, że logiczniej byłoby "zanim". Ale patrzę i patrzę i jest OK :) Wzruszające wyznanie. Tylko niestety chyba nie wszystko da się z powrotem pozszywać.
można jeszcze rznąć głupa / że z życia za ciasnego / może się kiedyś udać / wyjść bez kogoś bliskiego
... hmm...:))) Uśmiechnąłeś mnie bardzo!:)))
to był zabieg ratujący życie
Pojawił się uśmiech na Twoje słowa, ostra piła to jak walka o szczęście. No i udało się :)) Pozdrawiam
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
cymbał i miedź? List do Koryntian? Pozdrowionka!
zgłoś
Takie chwilowe skojarzenie....:)
zgłoś
tak..
zgłoś
zatrzymało mnie tutaj słowo "dopóki", bo w pierwszym odruchu pomyślałam, że logiczniej byłoby "zanim". Ale patrzę i patrzę i jest OK :) Wzruszające wyznanie. Tylko niestety chyba nie wszystko da się z powrotem pozszywać.
zgłoś
można jeszcze rznąć głupa / że z życia za ciasnego / może się kiedyś udać / wyjść bez kogoś bliskiego
zgłoś
... hmm...:))) Uśmiechnąłeś mnie bardzo!:)))
zgłoś
to był zabieg ratujący życie
zgłoś
Pojawił się uśmiech na Twoje słowa, ostra piła to jak walka o szczęście. No i udało się :)) Pozdrawiam
zgłoś