14 listopada 2012

dziennik

byłem...
byłem...

subiektywny obiektywizm

wiele nas łączy
godzina narodzin
czas śmierci
dlaczego tak dużo dzieli
pomiędzy

Jerzy Woliński
14 listopada 2012 o 17:15

miniatura warta zapamiętania:)

zgłoś

deRuda
14 listopada 2012 o 17:20

po między same różnice, na końcu sumujemy

zgłoś

alt art
14 listopada 2012 o 19:24

gdy robię krok do tyłu, więcej widzę..

zgłoś

jeśli tylko
14 listopada 2012 o 21:55

to tylko kręcenie głową..

zgłoś

doremi
14 listopada 2012 o 21:59

idealność nie jest budująca. :))

zgłoś

byłem...
14 listopada 2012 o 22:10

i dlatego nieosiągalna...:)

zgłoś

jeśli tylko
14 listopada 2012 o 22:12

życie bez pytań? nie znam takiego..

zgłoś

Veronica chamaedrys L
14 listopada 2012 o 22:13

... jesteśmy tak bardzo podobni, że dopiero przez różnice to dostrzegamy...

zgłoś

byłem...
14 listopada 2012 o 22:19

a może...jesteśmy tak bardzo różni,że dopiero przez podobieństwa to dostrzegamy...

zgłoś

Veronica chamaedrys L
14 listopada 2012 o 22:22

...a może i jedno i drugie...

zgłoś

bosski_diabel
14 listopada 2012 o 22:13

udane TO mini :) pozdrawiam

zgłoś

byłem...
14 listopada 2012 o 22:15

:)))Ja mimo 188cm też jestem mini...,dzięki:)

zgłoś

doremi
14 listopada 2012 o 22:15

nie ja to napisałam, są jak pisze jeślinka pytania i dotyczą obu stron :))

zgłoś

Bazyliszek
14 listopada 2012 o 22:19

tez szukam odpowiedzi:)))))

zgłoś

Bogna Kurpiel
14 listopada 2012 o 22:20

Różnorodność eliminuje nudę, nadaje koloryt i gwarantuje podwyższony poziom adrenaliny;))) Dobrego :)))

zgłoś

byłem...
14 listopada 2012 o 22:23

no i pewnie o to chodzi...:)

zgłoś

doremi
14 listopada 2012 o 22:23

szukanie, zmykanie, niepewność, milczenie na korespondencje i wiele innych spraw... :))

zgłoś

pizzaboy
14 listopada 2012 o 22:34

Jak to nasz Dobry Czesiu śpiewał "dziwny ten świat"

zgłoś

byłem...
15 listopada 2012 o 14:20

dlatego ciągle inny....

zgłoś

doremi
14 listopada 2012 o 22:36

mhm :))

zgłoś

kim167
27 czerwca 2013 o 16:22

taki ładny paradoks :)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się