10 stycznia 2012

usuwanie wierszy i innych dzieł na trumlu

ostatnio, dodam aby uniknąć komentarzy pewnie nie tylko ostatnio, popełniłam taki nieszczególny wiersz. Po komentarzach, uważam słusznych i negatywnych usunęłam ten tekst, nie ze względu na ucieczkę przed krytyką, tylko dlatego, że się zreflektowałam, że albo go wyrzucę w ogóle, albo solidnie przepracuję. Przecież tylko obniżał poziom portalu, a komentarz go krytykujący miał służyć poprawie. Moje zapytanie jest takie - co robić z elementami, które spotkały się z totalną krytyką? Z jednej strony szacunek dla krytykujących, którzy poświęcili swój czas na komentowanie, z drugiej strony nieciekawy produkt artystyczny.


liczba komentarzy: 16 | punkty: 0 |  więcej 

krzysztof bojko,  

ja tam nie mam skrupułów. za poprzedniego nicka (Popsuty) wyciąłem ich ponad setkę :)

zgłoś |

Kajus,  

też wywalam... to normalne, jeden pasuje, drugi mniej .. są twoje i możesz robić z nimi co tylko zechcesz... tak uważam ... :)))

zgłoś |

Szafranka,  

Witam. A ja jako nowicjusz. Wysłalam swoja probke przed kilkoma dniami i nie wiem kiedy moge oczekiwac publikacji? Jak to bywa na tym Portalu? Pozdrawiam

zgłoś |

Emma B.,  

już nie pamiętam jak to było na początku, chyba normalnie się zalogowałam i dodałam wiersz w dziale poezja, wystarczyło nacisnąć dodaj wiersz i wpisać go do okienka z tytułem i poświadczeniem, że własny jest. Życzę powodzenia

zgłoś |

Szafranka,  

Emma:) Tak zrobiłam i juz kilka ładnych dni czekam...Chyba, że odrzucony:(

zgłoś |

Emma B.,  

a wszystko zrobiłaś jak trzeba, i dodaj pod spodem okienka tekstowego, a wiersz był cenzuralny?

zgłoś |

Szafranka,  

cenzuralny? :) Ja i ... Wszystko zrobione ok. Emma? Czy byłas kiedys w "Źródle" w Katowicach na spotkaniu z Dahlią ? Tata kojarzy Cię z tym wydarzeniem... Dzięki za próby pomocy. Będę czekać:)

zgłoś |

Emma B.,  

Szafranko miła, ja podejrzewam, że jest jakiś błąd techniczny w twoim umieszczaniu tutaj wiersza. Nie słyszałam o tym, żeby wiersz był cenzurowany przed umieszczeniem na platformie. Publikujesz i dopiero następuje weryfikacja. Czasem wiersze są bardzo dyskusyjne i są i tkwią. Z pewnością pewne tematy nie mogą być uwzględniane. Ja tutaj jestem tylko gościem. W Katowicach nie byłam, ponieważ jestem wielkim amatorem (nie w sensie łasowania), a w sensie amatorszczyzny i dopiero od niedawna mam czas na większą aktywność poetycką. Trumla sobie cenię, bo jest to szansa na skonfrontowanie własnej twórczości z twórczością innych osób. Spróbuj jeszcze raz się zalogować i na przykład umieścić jakieś zdjęcie, które uznasz za interesujące, tylko dbaj aby nie było zbyt duże - np 800x600 pikseli. Wtedy zobaczysz czy twoje konto dobrze działa

zgłoś |

Szafranka,  

Witaj Emma:) Chyba jednak odejdę z tego zachwalanego mi portalu. Jeden wiersz " czysty" i nie został opublikowany. Trudno. Może jeszcze kiedyś, gdzieś sie spotkamy. Pa!

zgłoś |

Emma B.,  

Szafranko! Ja ciągle myślę, że to jest jakiś błąd techniczny. Tu nie spotkałam się z cenzurą. Wszystkie wiersze, które przesłałam do portalu zostały opublikowane natychmiast, bo taki jest mechanizm działania portalu. Czy przesłałaś go drugi raz, tak jak ci proponowałam?

zgłoś |

Emma B.,  

i jeszcze jedno - możesz napisać z zapytaniem do administratora, do pana Rafała Muszera. Ja tu jestem tylko gościem. Pozdrawiam i nie zniechęcaj się. Z chęcią poczytam Twoje wiersze.

zgłoś |

issa,  

Ani razu nie miałam trudności z dodaniem tekstu na Trumlu. Ani nikt ze znajomych ich nie miał. Przecież tu działa automatyczna ścieżka/funkcja publikacji, bez kontroli admina. A jeśli "czysty" = "brak wulgaryzmów", to wprawdzie cenzuruje się je tutaj, ale w komentarzach, nigdzie indziej, więc mógłby być i "nieczysty". Zatem, administracja i portal nie mają zapewne nic wspólnego z "odrzucaniem tekstu". Najprawdopodobniej decyduje o nim błąd, który robisz sama, kiedy omijasz może jakiś konieczny warunek dodania. Lub techniczna usterka, którą łatwo byłoby usunąć, gdyby obsługę zawiadomiono listem o trudności. Nie mam pojęcia, czemu warto robić z tego aż wątek na forum. Dobrego.

zgłoś |

Szafranka,  

Serdecznie Wam Dziękuję za wsparcie:) Szukałam powodu i! chyba jest! Nie zaznaczyłam "publikuj :( a tylko "dodaj". Czekam na efekt:) Issa, miałas rację z wątkiem, sorry:)

zgłoś |

Emma B.,  

a jednak wątek się przydał bo zostałaś poinformowana. Cieszę się, że znalazłaś przyczynę. Czekam na efekt

zgłoś |

..,  

dobrze takie cos zostawiac dla przypomnienia ;)

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1