13 lutego 2014

pytanie do Administratora

dlaczego na moją pocztę są przekierowywane komentarze pod wpisami pana Sulima


Wieśniak M,  

może niechcący wcisnęłaś pod jego wpisem opcję powiadamiania o komentarzach?:))- nie mniej współczuję:)))

zgłoś |

jeśli tylko,  

a to jest coś takiego jak pan Slim? Za Wiesiem (jest takie okienko "pilnuj komentarzy" i jego kliknięcie się tak mści.

zgłoś |

Magdala,  

omatenko, wspolczuje! (nawet bez ogonkow)

zgłoś |

Emma B.,  

jest Sulima, tylko u mi uciekło

zgłoś |

zuzanna809,  

.. a mi ucieka Sulima, nie mogę wejść na jego twórczość, a interesuję się psychologią. Jak klikam w tytuł, pokazuje się pierwsza strona Trumla. Czy tak tylko u mnie?:)

zgłoś |

birczin,  

Ej mam to samo, może on jest i go nie ma jednocześnie, albo został prze-banowany? :)

zgłoś |

jeśli tylko,  

To znaczy, że go nie ma. Profil usunięty. A o psychologii jest mnóstwo materiałów :)

zgłoś |

zuzanna809,  

... dzięki, Birczyn. Literatury tylko szkoda....:)))

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1