.
21 stycznia 2013 o 18:21

jasność widzę:)

zgłoś

Redcherry
21 stycznia 2013 o 18:29

Tu były kolorki...

zgłoś

Monika Joanna
21 stycznia 2013 o 18:27

ładne kolorki :)

zgłoś

Redcherry
21 stycznia 2013 o 18:29

ano w kolorze były ładne...;p

zgłoś

Wieśniak M
21 stycznia 2013 o 19:06

99 jeszcze blada, ale 100 już w kolorze:)

zgłoś

Richard P
23 stycznia 2013 o 20:57

A teraz pomysl o tatuazu na tym ramieniu...

zgłoś

Redcherry
23 stycznia 2013 o 20:58

a właśnie myśle;p

zgłoś

Richard P
23 stycznia 2013 o 22:28

Oczywiscie tlum wstrzymal oddech, oczekujac na kolejne wiesci:)

zgłoś

.
24 stycznia 2013 o 15:23

brr! żeby sobie igły z własnej i nieprzymuszonej dać wbijać...

zgłoś

Redcherry
24 stycznia 2013 o 18:57

No igieł nie lubie, ale to chyba jakoś przeżyje...tak dla efektu hehe tylko musze konkretnie wiedzieć co;p kiedyś myślałam o jakimś napisie...najlepiej po łacinie...ale ostatnio mam fiu bziu na punkcie chabrów;p

zgłoś

Richard P
30 stycznia 2013 o 09:31

tatuaz z chabrami? moze jeszcze aniolek? fu :)

zgłoś

Redcherry
30 stycznia 2013 o 16:51

Aniołek odpada... a co jest złego w kwiatach?

zgłoś

An - Anna Awsiukiewicz
24 stycznia 2013 o 19:08

ładnie..

zgłoś

Bazyliszek
29 kwietnia 2014 o 17:04

baaardzo ladne, szczegolnie te "wyblakle" paznokcie:)))a pomysl z chabrem calkiem, calkiem:))))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się