21 stycznia 2013
fotografia
Wyblakłe kolory
jasność widzę:)
zgłoś
Tu były kolorki...
ładne kolorki :)
ano w kolorze były ładne...;p
99 jeszcze blada, ale 100 już w kolorze:)
A teraz pomysl o tatuazu na tym ramieniu...
a właśnie myśle;p
Oczywiscie tlum wstrzymal oddech, oczekujac na kolejne wiesci:)
brr! żeby sobie igły z własnej i nieprzymuszonej dać wbijać...
No igieł nie lubie, ale to chyba jakoś przeżyje...tak dla efektu hehe tylko musze konkretnie wiedzieć co;p kiedyś myślałam o jakimś napisie...najlepiej po łacinie...ale ostatnio mam fiu bziu na punkcie chabrów;p
tatuaz z chabrami? moze jeszcze aniolek? fu :)
Aniołek odpada... a co jest złego w kwiatach?
ładnie..
baaardzo ladne, szczegolnie te "wyblakle" paznokcie:)))a pomysl z chabrem calkiem, calkiem:))))
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
jasność widzę:)
zgłoś
Tu były kolorki...
zgłoś
ładne kolorki :)
zgłoś
ano w kolorze były ładne...;p
zgłoś
99 jeszcze blada, ale 100 już w kolorze:)
zgłoś
A teraz pomysl o tatuazu na tym ramieniu...
zgłoś
a właśnie myśle;p
zgłoś
Oczywiscie tlum wstrzymal oddech, oczekujac na kolejne wiesci:)
zgłoś
brr! żeby sobie igły z własnej i nieprzymuszonej dać wbijać...
zgłoś
No igieł nie lubie, ale to chyba jakoś przeżyje...tak dla efektu hehe tylko musze konkretnie wiedzieć co;p kiedyś myślałam o jakimś napisie...najlepiej po łacinie...ale ostatnio mam fiu bziu na punkcie chabrów;p
zgłoś
tatuaz z chabrami? moze jeszcze aniolek? fu :)
zgłoś
Aniołek odpada... a co jest złego w kwiatach?
zgłoś
ładnie..
zgłoś
baaardzo ladne, szczegolnie te "wyblakle" paznokcie:)))a pomysl z chabrem calkiem, calkiem:))))
zgłoś