21 january 2013
photography
Wyblakłe kolory
jasność widzę:)
report
Tu były kolorki...
ładne kolorki :)
ano w kolorze były ładne...;p
99 jeszcze blada, ale 100 już w kolorze:)
A teraz pomysl o tatuazu na tym ramieniu...
a właśnie myśle;p
Oczywiscie tlum wstrzymal oddech, oczekujac na kolejne wiesci:)
brr! żeby sobie igły z własnej i nieprzymuszonej dać wbijać...
No igieł nie lubie, ale to chyba jakoś przeżyje...tak dla efektu hehe tylko musze konkretnie wiedzieć co;p kiedyś myślałam o jakimś napisie...najlepiej po łacinie...ale ostatnio mam fiu bziu na punkcie chabrów;p
tatuaz z chabrami? moze jeszcze aniolek? fu :)
Aniołek odpada... a co jest złego w kwiatach?
ładnie..
baaardzo ladne, szczegolnie te "wyblakle" paznokcie:)))a pomysl z chabrem calkiem, calkiem:))))
You have to be logged in to use this feature. please Register
jasność widzę:)
report
Tu były kolorki...
report
ładne kolorki :)
report
ano w kolorze były ładne...;p
report
99 jeszcze blada, ale 100 już w kolorze:)
report
A teraz pomysl o tatuazu na tym ramieniu...
report
a właśnie myśle;p
report
Oczywiscie tlum wstrzymal oddech, oczekujac na kolejne wiesci:)
report
brr! żeby sobie igły z własnej i nieprzymuszonej dać wbijać...
report
No igieł nie lubie, ale to chyba jakoś przeżyje...tak dla efektu hehe tylko musze konkretnie wiedzieć co;p kiedyś myślałam o jakimś napisie...najlepiej po łacinie...ale ostatnio mam fiu bziu na punkcie chabrów;p
report
tatuaz z chabrami? moze jeszcze aniolek? fu :)
report
Aniołek odpada... a co jest złego w kwiatach?
report
ładnie..
report
baaardzo ladne, szczegolnie te "wyblakle" paznokcie:)))a pomysl z chabrem calkiem, calkiem:))))
report