11 września 2012

dziennik

Wieśniak M
Wieśniak M

wal center

kupcie  cegiełki na budynki centralne
jeśli nie macie siły to ja za was walnę

deRuda
11 września 2012 o 14:57

awanturnik

zgłoś

Wieśniak M
11 września 2012 o 14:59

anarchista biznesmen;))

zgłoś

deRuda
11 września 2012 o 15:00

taaaa ;)))

zgłoś

Wieśniak M
11 września 2012 o 15:02

:)))

zgłoś

Bogna Kurpiel
11 września 2012 o 19:22

Ha, ha, ha Ty to jesteś :))) No to wal:)))

zgłoś

Wieśniak M
11 września 2012 o 19:33

:))nie masz siły?;))))

zgłoś

xyz
11 września 2012 o 20:23

Ty w imieniu ojca dyrektora ;?

zgłoś

Wieśniak M
11 września 2012 o 20:29

w imieniu ojca dyrektora/ mieszka sobie deusz/ nie wiem co to takiego/ a jak nie wiesz nie rusz;))

zgłoś

Jaga
11 września 2012 o 20:32

Walnie taki deusz po kieszeni i nawet odpustu nie zmieni ;)

zgłoś

Wieśniak M
11 września 2012 o 20:36

a to deusz kosmateusz/ a morele?- baks- i tylko trele;)))

zgłoś

Jaga
11 września 2012 o 20:40

Ele mele dutki, fanatyzmu skutki ;))

zgłoś

Wieśniak M
11 września 2012 o 20:43

zbierzmy dla cegielni vadium/ niech wypalą coś na radio;))

zgłoś

Jaga
11 września 2012 o 21:26

Ja do cegieł się dołożę, potem komuś tam przyłożę ;))

zgłoś

jeśli tylko
11 września 2012 o 20:48

albo cegiełki, albo cegiełką! ;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się