pięć pól perspektywy w jednym, to lubię:) jak przenoś moją duszę utęsknioną do coraz bliższych miejsc, inwokacja to z lotu ptaka widziane miejsce z coraz bliższej perspektywy:)
droga pod górą to "przedziałek" pola :) akurat takie pola wyczesane...po żniwach.Ptak na zdjęciu trochę mały ale się załapał.A to mój ukochany zamek w Bolkowie :)
fruń :)
zgłoś
lotam i lotam :)))
zgłoś
znaczy gwiazdy zasłaniasz..
zgłoś
no nie wiem...nie powiedział :)
zgłoś
pięć pól perspektywy w jednym, to lubię:) jak przenoś moją duszę utęsknioną do coraz bliższych miejsc, inwokacja to z lotu ptaka widziane miejsce z coraz bliższej perspektywy:)
zgłoś
najbardziej ta droga pod górą mnię za oczy wiedzie:)
zgłoś
droga pod górą to "przedziałek" pola :) akurat takie pola wyczesane...po żniwach.Ptak na zdjęciu trochę mały ale się załapał.A to mój ukochany zamek w Bolkowie :)
zgłoś
zakryłaś podział... ziemia-niebo... leć... uskrzydlona... ;)
zgłoś
staram się Nevly :)
zgłoś
http://www.youtube.com/watch?v=6agHJofbsVU ... :)))
zgłoś
" Ty wyżej, wyżej bądź i dalej, niż ci co się wyzbyli marzeń "
zgłoś
kiedyś się wyzbyłam także...ale norma wróciła Haniu:)
zgłoś
a to dobrze:) że wróciła:)
zgłoś
dziekuję:)
zgłoś
:)
zgłoś
poczuwam ;)) a nawet poczuwywuję heheh
zgłoś
no w końcu ktoś...:)
zgłoś
hurrrraaa ;)) górą kinetetycy
zgłoś
wspólna cecha mua ,nasza :)
zgłoś
... ale nie próbuj mnie złapać....:):):)
zgłoś
pogilam Cie tylko...piórkami :)
zgłoś
.. - :)))
zgłoś