jeśli tylko
20 września 2014 o 14:50

fruń :)

zgłoś

Marta M.
20 września 2014 o 22:05

lotam i lotam :)))

zgłoś

alt art
20 września 2014 o 15:25

znaczy gwiazdy zasłaniasz..

zgłoś

Marta M.
20 września 2014 o 22:05

no nie wiem...nie powiedział :)

zgłoś

Aśćka
20 września 2014 o 20:32

pięć pól perspektywy w jednym, to lubię:) jak przenoś moją duszę utęsknioną do coraz bliższych miejsc, inwokacja to z lotu ptaka widziane miejsce z coraz bliższej perspektywy:)

zgłoś

Aśćka
20 września 2014 o 22:03

najbardziej ta droga pod górą mnię za oczy wiedzie:)

zgłoś

Marta M.
20 września 2014 o 22:08

droga pod górą to "przedziałek" pola :) akurat takie pola wyczesane...po żniwach.Ptak na zdjęciu trochę mały ale się załapał.A to mój ukochany zamek w Bolkowie :)

zgłoś

Nevly
20 września 2014 o 20:34

zakryłaś podział... ziemia-niebo... leć... uskrzydlona... ;)

zgłoś

Marta M.
20 września 2014 o 22:09

staram się Nevly :)

zgłoś

Nevly
20 września 2014 o 22:16

http://www.youtube.com/watch?v=6agHJofbsVU ... :)))

zgłoś

Hania
20 września 2014 o 22:07

" Ty wyżej, wyżej bądź i dalej, niż ci co się wyzbyli marzeń "

zgłoś

Marta M.
20 września 2014 o 22:10

kiedyś się wyzbyłam także...ale norma wróciła Haniu:)

zgłoś

Hania
20 września 2014 o 22:11

a to dobrze:) że wróciła:)

zgłoś

Marta M.
20 września 2014 o 22:12

dziekuję:)

zgłoś

Hania
20 września 2014 o 22:13

:)

zgłoś

mua
21 września 2014 o 16:39

poczuwam ;)) a nawet poczuwywuję heheh

zgłoś

Marta M.
21 września 2014 o 16:42

no w końcu ktoś...:)

zgłoś

mua
21 września 2014 o 16:53

hurrrraaa ;)) górą kinetetycy

zgłoś

Marta M.
21 września 2014 o 22:09

wspólna cecha mua ,nasza :)

zgłoś

zuzanna809
21 września 2014 o 22:07

... ale nie próbuj mnie złapać....:):):)

zgłoś

Marta M.
21 września 2014 o 22:09

pogilam Cie tylko...piórkami :)

zgłoś

zuzanna809
21 września 2014 o 22:34

.. - :)))

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się