alt art
1 września 2014 o 16:35

mówiłaś, coby nie czytać freuda przed snem..

zgłoś

Marta M.
1 września 2014 o 16:42

Alt , Zygmunt sam przychodzi do mnie przed snem :))))

zgłoś

Fajnie do mnie tylko Morfeusz.

zgłoś

Pięknie Marto i znów ta sepia. Mój zegar to zwykle do tyłu chodzi:) jak rak:) w tej przeszłości grzebię wciąż i grzebię:)

zgłoś

Marta M.
7 września 2014 o 20:39

Małgosiu raki zodiakalne tak mają :) bynajmniej ja :))) buźka i dziękuję.

zgłoś

No patrz większość moich znajomych jest spod znaku raka w tym moja ukochana babcia oraz przyjaciółka:), którą poznałam 15 lat temu i przyjaciel o 10 lat młodszy, który jest jak brat:) Pozdrawiam serdecznie

zgłoś

Marta M.
26 września 2014 o 11:52

to Ty pewnie jesteś ryba albo skorpion :)

zgłoś

Właśnie nie... Bliźniak:) ale chyba jakiś nietypowy:)

zgłoś

Marta M.
26 września 2014 o 12:11

:) bo bliźniaki są nietypowe Małgoś :) ale tak bliźniaki tez mam wokół siebie. Najgorzej mi z pannami. Jedyny wyjątek to mój były teściu z którym się bardzo lubimy :)

zgłoś

A mnie z koziorożcami, z dwoma wyjątkami rzecz jasna:)

zgłoś

Wieśniak M
26 września 2014 o 12:37

jak rak z bliźniakiem/ jak znak ze znakiem/ jak woda z powietrzem / tak pewną nitkę porozumienia wietrzę/ bo choć planety coś kręcą w tą stronę i w etą/ potrafi się znaleść wśród gwiazd- kobieta z kobietą:)))

zgłoś

Marta M.
26 września 2014 o 12:56

Wieś jak ładnie podsumowałeś nasze zodiakalne relacje z Małgosią :) teraz Ty się do znaku przyznaj :)))

zgłoś

Jerzy Woliński
7 września 2014 o 20:39

czasem tak bywa, ładna całość :)

zgłoś

Marta M.
7 września 2014 o 20:41

czasem coś mi się uda :)) Dziękuję Jerzy i serdeczności !

zgłoś

mua
7 września 2014 o 20:42

kusi te 6 wykrzyknikow, że robinia pałer pachnie ;))

zgłoś

Marta M.
7 września 2014 o 20:44

a niech skusi wreszcie :)

zgłoś

mua
7 września 2014 o 20:46

tylko komu wysłać ?? hm ... podaj adresse ;))

zgłoś

Marta M.
7 września 2014 o 20:51

no ja tam nie wiem czyj adresse i czy nie będzie passe :))))

zgłoś

Aśćka
15 września 2014 o 19:14

znaczy się czas liczy się natężeniem zapachu robinii:) przypominają mi się zdjęcia - miłe zdjęcia - podobny efekt zatrzymania na kliszy czasu bardzo pratużprzed chwilą uzyskała kiedyś Jaga:)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się