11 czerwca 2013

Spotkanie

Może macie ochotę tak jak ja, spotkać się ze sobą nawzajem???
Ja bardzo chcę... Nie wiem tylko, jak to technicznie rozwiązać:(


ZGODLIWY,  

Kto wie, może już się spotkaliśmy... może ten pan na światłach w aucie obok publikował wczoraj wiersz o tęsknocie za pięknem... wybacz, poniosło :) ja już dwa razy byłem o włos od spotkania się z Trumlami, los jednak zakpił. Gdyby było jak, z chęcią uścisnął bym nie jedną dłoń ludzi stąd.

zgłoś |

Marzena Przekwas-Siemiątkowska,  

ja również, może wybierzmy jakiś miejsce i czas i się po prostu spotkajmy chociażby na kawie???

zgłoś |

Bazyliszek,  

dla mnie zbyt daleko ot tak na kawe:((((potrzebuje min. 2 dni na przyjazd i powrot:((

zgłoś |

Marzena Przekwas-Siemiątkowska,  

mnie też najbardziej odpowiada druga połowa lipca, więc może określmy jakąś datę, a bylibyście chętni, żeby rozejrzała się za noclegiem w Szamotułach, zapytała lokalną kawiarnię, czy udostępni nam salę na wieczorne czytanie poezji???

zgłoś |

ZGODLIWY,  

Ho ho ho... ja nam 145 km :)

zgłoś |

Ananke,  

:) widzę, że temat cieszy się średnim powodzeniem, autorka powinna rzucić to hasło na chat, może chwyci, ja na ten przykład dopiero zdałam sobie sprawę z istnienia tego forum. Pomysł jest nie głupi. Po pierwsze trzeba ustalić centralne miejsce Polski, czyli bez dwóch zdań Wawa,a po dwa - niestety narzucić termin - wszelakie negocjacje spełzną na niczym :) Pozdrawiam

zgłoś |

Hania,  

a może wymyslić na spotkanie jakieś piękne miejsce?

zgłoś |

Bazyliszek,  

ja i tak sie nie wyrobie, ale Szamotuly (Pniewy-Szamotuly) przywolaly wspomnienia i tak blisko do "mojego" palacu w Posadowie:)))) bawcie sie cudnie trumlowce:)))))))

zgłoś |

ZGODLIWY,  

Miałem tą przyjemność wiązania się z kilkoma już miejscami w sieci. Czasem wypływał temat spotkania w realu. Nigdy nie wychodził, bo tak różne gusta i tak różne propozycje miejsca. To nie wypali. Bo nigdy nie wypalało. Jedyny możliwy sposób to jakaś impreza tematyczna organizowana w Polsce. Wtedy termin i miejsce nie podlegają już długotrwałej dyskusji (kończoncej się niczym). Kto będzie chciał i mógł - przyjedzie... takie moje zdanie jest.

zgłoś |



pozostałe tematy: Spotkanie, Poezja śpiewana,

Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1