20 stycznia 2013

Znikające komentarze

Czy zdarza się często sytuacja gdy pod jakimś zdjęciem znikają komentarze ? Nie chodzi o blokowanie jakiejś osoby,, czy łamanie regulaminu.
Przykład z dziś:
Mam sobie zdjęcie (komentarzy 8), ktoś wpisuje mi kolejny... i trach 5 innych się ulatnia. Nie tylko jednej osoby. Ja nic nie robiłem, nie było w nich ani wulgaryzmów. Zwykłą wymiana zdań. (najdziwniejsze, że licznik komentarzy wciąż wskazuje, że jest ich 9)

Czy to się zdarza często?


liczba komentarzy: 12 | punkty: 0 |  więcej 

Wieśniak M,  

Zdarza się, choć raczej u mnie znikają pojedyńcze komentarze, często moje własne, więc nie wchodzi w rachubę usunięcie przez komentującego. Zdarza się że mam na poczcie komentarz, a pod tekst nie i wtedy nie wiem czy sam zniknął czy został usunięty przez komentatora.

zgłoś |

Wirgiliusz,  

proszę podać jaka to była praca. Sprawdzę co się stało.

zgłoś |

ZGODLIWY,  

Mój wiersz "Słowogracja". W linku końcówka "poetry-detail/144548"

zgłoś |

AniS,  

Tak, znikają, to fakt...

zgłoś |

Wirgiliusz,  

W tym przypadku jeden użytkownik postanowił się z Trumla wypisać. Usunięcie użytkownika na jego prośbę wiąże się ze zniknięciem wszystkich jego prac, komentarzy i subkomentarzy. Tą jednak kwestię nadal analizuję czy jest optymalna.

zgłoś |

ZGODLIWY,  

To fakt - pierwszy komentarz był Ghost i pod nim dyskusja na kilka osób. Szkoda, że po zniknięciu wpisów jednej osoby - znikają też wpisy innych (bo były subkomentarzami). Skoro tak technicznie musi być, trudno. Dziękuję za informację.

zgłoś |

jeśli tylko,  

czasem komentarze wypisanych pozostają, i kiedy klikam na nicku przechodzę nie do profilu, a na stronę ogólną Trumla. Chyba lepiej byłoby gdyby komentarze pozostawały, bo robią się dziury w rozmowach pod pracami - i jest często bezsens.

zgłoś |

Szel,  

jesli ktos postanowil zniknac Wirgiliuszu po calosci to powinno sie uszanowac jego decyzje,

zgłoś |

ZGODLIWY,  

Zgadzam się, tylko szkoda. Bo ktoś ten zaczyna dyskusję, inni się dołączają i kilkanaście wpisów zasługuje na pozostawienie. A wypada cała dyskusja... szkoda, ale rozumiem, tak to już jest :) Jak ducha dorwę to jej nogi powyrywam :P

zgłoś |

Darek i Mania,  

zniknąć mógł ale komentarze powinny zostać - ponieważ ten ktoś uczestniczył w dyskusjach itd

zgłoś |

Szel,  

jestesmy w wirtualu Mariusz..i zaden wpis nie zasluguje na pozostawienie go tu beznamietnego, jesli sobie duch tego nie zyczy..tym niemniej wierze w Admina

zgłoś |

ZGODLIWY,  

Trzeci raz piszę, że jest to dla mnie zrozumiałe, czytelne i jasne. Szanuję decyzję i przyjmuję do wiadomości zasadę. Nie mam wątpliwości co do jej słuszności. Jednak nie zmienia to faktu, że jest mi smutno z tego powodu :)

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1