1 czerwca 2012
fotografia
malutka
z tej perspektywy wygląda na dosyć dużą. Te klatki z lamperią przypominają mi szkoły albo szpitale. Ewentualnie stare komunistyczne kamienice.
zgłoś
g e n i a l n e !
to, co robisz, interesująco koncentruje przeżycie: to trochę tak jak rejestry obrazów pochodzących dokładnie z tego momentu, z tej granicy intensywności, przy której słowa właśnie przestały znaczyć
fantastyczny obraz
wracam
:)
to jest pomysł
bastet..
w światłości..
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
z tej perspektywy wygląda na dosyć dużą. Te klatki z lamperią przypominają mi szkoły albo szpitale. Ewentualnie stare komunistyczne kamienice.
zgłoś
g e n i a l n e !
zgłoś
to, co robisz, interesująco koncentruje przeżycie: to trochę tak jak rejestry obrazów pochodzących dokładnie z tego momentu, z tej granicy intensywności, przy której słowa właśnie przestały znaczyć
zgłoś
fantastyczny obraz
zgłoś
wracam
zgłoś
:)
zgłoś
to jest pomysł
zgłoś
bastet..
zgłoś
w światłości..
zgłoś