27 kwietnia 2016

poezja

Nesca
Nesca

sprawdzam

Tęsknię za nim tak bardzo.
Nie mogę ze sobą wytrzymać.
Może noc z kimś innym będzie
wyczekiwanym zapomnieniem.
Schemat jest bardzo męczący.
Zawsze to robię, ale chyba
nie umiem inaczej.
I chyba właśnie bym chciała.

ApisTaur
27 kwietnia 2016 o 19:33

szukamy tego / cośmy celowo zgubili / licząc na to / że znajdziemy to / czego nie chcielibyśmy znaleźć //

zgłoś

Nesca
27 kwietnia 2016 o 21:43

W punkt!

zgłoś

zuzanna809
7 maja 2016 o 23:23

... kto by nie chciał....:)))

zgłoś

Nesca
7 maja 2016 o 23:47

Może jeszcze się nauczymy :)

zgłoś

mała_czarna
10 maja 2016 o 06:52

nie sądzę aby pomogło...

zgłoś

Nesca
10 maja 2016 o 07:38

pewnie nie pomoże ale raczej i tak spróbuję...

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się