30 października 2013

XVI Warszawski Jam Poetycki już dziś - zapraszamy!!!

Najbliższe spotkanie będzie trochę przekorne

Zbliżające się Festum Omnium Sanctorum skłania do głębszych refleksji i przybliża nam tajemnicę śmierci. Z tego powodu „Zdziwieni ludzie za oknem” stwierdzili, że zorganizują wieczór poświęcony … życiu. Zapraszamy na XVI Warszawski Jam Poetycki, temat spotkania: „Życie”.

O życiu można rozmawiać przy wódce i przy kawie. Można posługiwać się również językiem poezji. Improwizując, albo czytając wiersze, nie tylko własnego autorstwa. Przybywajcie do nas z tomikiem pod pachą. Oprócz wierszy, będzie muzyka i inne atrakcje. U nas poezja żyje, nawet tuż przed Świętem Zmarłych.

Start: 30 X (środa) 2013, g. 20.00
Miejsce: Resort (sala na dole), ul. Bielańska 1, Warszawa (róg Placu Teatralnego, blisko stacji metra Ratusz Arsenał).

https://www.facebook.com/pages/Zdziwieni-ludzie-za-oknem/436041703093219
https://www.facebook.com/events/458570314254387/


Marek Gajowniczek,  

Zdrowie trzyma mnie za oknem. Może organizatorzy nie będą zdziwieni prośbą, by łaskawie sięgnęli po jeden z moich tekstów. Napisałem tyle refleksyjnych o życiu. Pozdrawiam. Marek

zgłoś |

copelza,  

jak miło, że poeci utrzymują się tylko z pisania i nigdy nie mają drugich i nocnych zmian :S przyjemnego wieczoru, wypijcie za mnie po lampce tej kawy:)

zgłoś |




Regulamin | Polityka prywatności | Kontakt

Copyright © 2010 truml.com, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.


kontakt z redakcją






Zgłoś nadużycie

W pierwszej kolejności proszę rozważyć możliwość zablokowania konkretnego użytkownika za pomocą ikony ,
szczególnie w przypadku subiektywnej oceny sytuacji. Blokada dotyczyć będzie jedynie komentarzy pod własnymi pracami.
Globalne zgłoszenie uwzględniane będzie jedynie w przypadku oczywistego naruszenia regulaminu lub prawa,
o czym będzie decydowała administracja, bez konieczności informowania o swojej decyzji.

Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. zarejestruj się

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1