30 october 2013

XVI Warszawski Jam Poetycki już dziś - zapraszamy!!!

Najbliższe spotkanie będzie trochę przekorne

Zbliżające się Festum Omnium Sanctorum skłania do głębszych refleksji i przybliża nam tajemnicę śmierci. Z tego powodu „Zdziwieni ludzie za oknem” stwierdzili, że zorganizują wieczór poświęcony … życiu. Zapraszamy na XVI Warszawski Jam Poetycki, temat spotkania: „Życie”.

O życiu można rozmawiać przy wódce i przy kawie. Można posługiwać się również językiem poezji. Improwizując, albo czytając wiersze, nie tylko własnego autorstwa. Przybywajcie do nas z tomikiem pod pachą. Oprócz wierszy, będzie muzyka i inne atrakcje. U nas poezja żyje, nawet tuż przed Świętem Zmarłych.

Start: 30 X (środa) 2013, g. 20.00
Miejsce: Resort (sala na dole), ul. Bielańska 1, Warszawa (róg Placu Teatralnego, blisko stacji metra Ratusz Arsenał).

https://www.facebook.com/pages/Zdziwieni-ludzie-za-oknem/436041703093219
https://www.facebook.com/events/458570314254387/


number of comments: 2 | rating: 1 |  more 

Marek Gajowniczek,  

Zdrowie trzyma mnie za oknem. Może organizatorzy nie będą zdziwieni prośbą, by łaskawie sięgnęli po jeden z moich tekstów. Napisałem tyle refleksyjnych o życiu. Pozdrawiam. Marek

report |

copelza,  

jak miło, że poeci utrzymują się tylko z pisania i nigdy nie mają drugich i nocnych zmian :S przyjemnego wieczoru, wypijcie za mnie po lampce tej kawy:)

report |
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1