|
| |
|
WSZYSTKIE PRACE
Poezja (103) Proza (3) Dziennik (94) Fotografia (46) Grafika (10)
Pocztówka poetycka (19) O autorze Znajomi (51) | |
1. Fizjologiczna ilość łez wydzielanych na dobę to ok. 2 ml.
2. Źródła medyczne podają, że u osób po 40 roku życia zmniejsza się wydzielanie łez. Szczególnie u kobiet.
-
Nie podejrzewam.
wymyślili już syntetyki..
zgłoś
łzy to filtrowana krew/ już nie mogę sobie na to pozwolić//
zgłoś
statystyki statystykami,a trzeba wiedzieć swoje:) http://youtu.be/xSUbMQWWeJY
zgłoś
nasze myśli idą zuuupełnie innym torem
zgłoś
jaaasne i nie widzę niczego złego w tym,że sobie tak idą:)Miłego dnia:)
zgłoś
inaczej byłoby nudno:)
zgłoś
oj Ty
zgłoś
też nie podejrzewam
zgłoś
nieprawda.. ale klucz jest w słowie "wydzielanie"
zgłoś
jest wiele wydzielin:) tu jest smutek i podejrzliwa niepewność.
zgłoś
Yhm, fizjologia jest tęgi cudak :D Miewam czasami wrażenie, że kiedy idę ulicami miast, bywam jakąś krwinką albo wylewką, albo komórką z wypustkami do przecierania własnej błonki komórkowej, albo innym jeszcze jakimś mikrotworem. Zdarza się, że - łzą.
zgłoś
(uffam, Laura, że jesteś teraz w jakimś przyzwoicie bezpiecznym miejscu i nic złego się nie dzieje. pozdrawiam agnieszańsko)
zgłoś
można tak powiedzieć przy odrobinie dobrej woli, Królowo. Dziękuję Ci za pamięć
zgłoś
/Miewam czasami wrażenie, że kiedy idę ulicami miast, bywam jakąś krwinką albo wylewką, albo komórką z wypustkami do przecierania własnej błonki komórkowej, albo innym jeszcze jakimś mikrotworem/ Miewam wrażenie, że kiedy idę ulicami miast bywam przezroczystym wrzecionem, nerwem nietykalnym, napiętym do granic szaleństwa; drgającym, obolałym od impulsów elektrycznych, które przezeń płyną. Zawsze niemal zdaje mi się, że idę (płynę?) śpiąc, odbierając świat za mgłą, za błoną, na światłoczułym filmie, na który wylewa się światło i głos.
zgłoś
Rozumiem, o czym mówisz. I to nie dlatego, że czytam teksty może czasami trochę inaczej niż to się zazwyczaj robi. Ja znam opisaną drogę. I minęło rzeczywiście sporo czasu, zanim nauczyłam się świadomie i w miarę skutecznie tworzyć warstwy ochronne dla nerwu.
zgłoś
nie czytaj za dużo, nie wnikaj, będziesz szczęśliwsza:) a pływanie zostaw na potem:)))
zgłoś