16 january 2022

Poranek gila [Nature]


Poranek gila


number of comments: 14 | rating: 11 |  more 

drachma,  

super, mam dość drogi obiektyw ale nie wyłapię, ponoć do przyrody tak 50 tys. ;)

report |

Jaga,  

Dziękuję. Ja takiego nie mam :)) Muszę podejść dość blisko, żeby jakoś to wyszło. Robię z ręki podczas codziennych spacerów. Czyli trochę cierpliwości, łut szczęścia, a ptaszek będzie łaskaw się nie spłoszyć ;))

report |

drachma,  

ptaki są płochliwe stąd dobry potrzebny sprzęt, ale czasami to też szczęście, sprzed to nie wszystko, jeśli się ma zmysł twórcy :)

report |

Jaga,  

Dziś miałam na celowniku pięknego myszołowa. Niestety, one mają słuch i wzrok niezwykły, nawet jak są odwrócone do mnie tyłem. Kiedy masz już "strzelić", odlatują :))

report |

drachma,  

jak marzenie, dla tego uchwycić rzecz trudna, czasami sobie ułatwiamy, ja lubię fotografować ludzi ich emocje, ale później słyszę mówią mi znajome fanatycki religijne że za fotografowanie bezdomnych powinna mnie spotkać bezdomność, i co mam sobie pomyśleć jako agnostyk fotografujący swoich przyjaciół :)

report |

Jaga,  

"Znajome fanatyki" i wszystko jasne;) Fanatyzm nie dopuszcza innego spojrzenia, raczej ne warto tłumaczyć, czy dyskutować. Zwłaszcza, że indoktrynacja dzisiaj leci z wielu "ambon" ;))

report |

jeśli tylko,  

zanika umiejętność dialogu, jest tylko zdanie moje i mojsze.. wiele osób zamiast radzić sobie ze swoimi problemami rozładowuje je "krzykiem" w dowolnym kierunku (najczęściej tam, gdzie nie spodziewają się "odkrzyczenia"), więc nie ma co tego brać do siebie..jak tylko się da..

report |

Jaga,  

Już trochę lat po tym świecie wędruję, obserwuję i analizuję. Jedyniesłuszność wytwarzana i wciąż utrwalana w jedynie słusznych mediach, ma ogromną siłę rażenia. Zwłaszcza, że i niedzielne media prosto z ambony, dokładają swoje cegły do muru nienawiści i wszelkich fobii. Podzielono nas okrutnie, gdyż zasięg mediów wszelakich, "odzyskanych ";) w porównaniu z przeszłością jest olbrzymi. To wciąż działa. O dziwo, jakbyśmy zapomnieli o "przewodnich siłach narodu", "zgniłym imperializmie zachodu", ba, że o sznurku do snopowiązałki nie wspomnę ;))

report |

carlos,  

śliczny, mnie wczoraj też się trafił ale wyszedł gorszy

report |

Jaga,  

Dziękuję.Tylko się wydaje, że pozuje, ale ta poza, to sekundy czasem :))

report |

jeśli tylko,  

Jaki :"kompaktowy" na tym zimnie :))

report |

Jaga,  

Oszczędzają ciepło, pusząc się na zimnie, jeśli tylko trwają chwilę bez ruchu :))

report |

Ananke,  

uroczy i jaki wystrojony :)

report |

Jaga,  

Dziękuję :)

report |other photos: Georginia na dobry początek, Wstęp do jesieni, U schyłku dnia, Kwiaty późnego lata, Z deszczu i światła, Przedsionek jesieni, Kozaczek, W świetle poranka, Pod płaszczykiem, Światłem nasycona, Cień układu, W kroplach deszczu, Ostatni spektakl we dwoje, Zaczyna się?, W bokobrodach i z profilu, Kiedy zamigotała złotem sukienka, Stan upalnego lata, Kopciuszek idzie na bal, Pasek cienia, Ciężko napylona, Przechył kontrolowany, Znowu ta pszczoła, Okrasa lata, Ważka niebieska, Czerwone góry o zachodzie, Letni żarek, Atak lata, Nie/pozowane, Karłątek na łące, Cień gorącego lata, Zacieram ręce, Planeta niejednego słońca, Ku światłu, Piekielna góra, W zielonym, U-dźwig, Rad ptaszek w kąpieli, Pozłacany, Przemijanie, Z profilu, Błysk poranka, Życzenia, Odmieniec, Mój ci on, Serce na miarę serduszka, Jak dwa gołąbki, czyli portret wiosenny, Kiść wiosny, Czyżby trzeszczała?, Nie pod tym numerem, Krajobraz przed burzą, Białogłowy, Bazie marcowe, Bukiet przedwiośnia, Lutowe też w kropeczki, Wiosna, Drogowskaz, Taki ze mnie dzięciołek, Giętym szlakiem prowadzeni, Gdy poranne wstają zorze, To ja, krzyżodziób świerkowy, Więcej światła, Wesołych Świąt, W krainie smogów, Mogoty wieczorową porą, Jesienny kadr, Mroźny błękit, Pogodnych, zdrowych i spokojnych Świąt, Symbol wiosny, Poranek gila, O wschodzie, Piramida zależności, Szczęśliwego Nowego Roku 2022, Świąteczno noworocznie, Róża szroniona, Szara zima, Na szare dni, Na szczęście, dukacik, Zjazd po szarość, Zasnute deszczem, Lato przyszło w kropelkach, Na pomoc, Bialy motyl, W kolorze, Zachodzi słoneczko, Pan pokląskwa w rzepaku, Zakwitły jabłonie, Życie jak na dłoni, Pozuje pan kląskawka, Okoliczności przyrody ;), I nie tylko, Kto rzuca cień, Kulisy rozkwitu, Bukiet lutowy, Energetyczna zima, Była sobie ziemia, Luty, Na sen, Nad zadymą świtu, Zmierzch zimowy, Za górami, Szczęśliwego Nowego Roku, Świąteczna kartka, Różowy świt, Ocean Spokoju, Co jest grane?, Mrożona róża, W sieci mgieł, Na horyzoncie listopad, Prawie czerń i biel, Może za morze, Jesienne słońce maluje, W klimacie jesieni, Piórkiem i różą, Kropelkowo, narodowo, Odlotami jesień się zaczyna, Rżysko, Znowu cię widzę, Paź królowej gorącego lata, Waży wagę ważka, Portret z kłoskiem, Słomiane pole, Trzymam się, Bukiet lata, Trzy kroki do lata, Czerwończyk nieparek, Utartym szlakiem, Zaróżowione, "Ekran z bratkiem", Jeden z ostatnich, "Na żółto i na niebiesko", Klejnot maja, Nadejdzie jutro..., Wielkanocny zajączek, Wielkanocny mazurek, Jeszcze marcowy, Dom, Stary folwark, Bliżej lata, Wiosennie, Ładne kwiatki, Zza kurtyn smogu ostatnie światło dnia, Pamięć upalnego lata, Tor, Takich dwóch, Góra, W cukrze, przyprawiona słońcem, kalina czerwona, Mazureczek, Jesienne słońce, Ciepła jesień, Z różanej kolekcji,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1