16 october 2012

Jak cień...

...pojawiam się i znikam, ale to nie dlatego, że mi z Wami źle. a dlatego. że studia filologiczne robią swoje. Mam tylko nadzieję, że pewnego dnia uda mi się nadrobić wszystkie zaległości czytelnicze. Także będzie mi bardzo miło. jeśli będziecie do mnie zaglądać pomimo braku reakcji z mojej strony. Buziaki. :)


number of comments: 21 | rating: 0 |  more 

An - Anna Awsiukiewicz,  

życzę przyjemnej nauki i gratuluję wyboru kierunku... pozdrawiam - cmok

report |

Monika Joanna,  

dziękuę An, w końcu moja miłość do języka zwyciężyła :)

report |

lajana,  

Moniko, taki brak czasu jest fantastyczny. :) Inaczej, gdy go nie ma przez zasiedzenie w pracy dwanaście godzin. Łap więc pasję, dopóki możesz. :)

report |

Monika Joanna,  

Ineso, każdy ma własne spojrzenie na rzeczywistość. :))

report |

RENATA,  

zagladam

report |

Monika Joanna,  

wiem Renatko i bardzo mi miło :))

report |

zuzanna809,  

cieszę się, z pewnością będziesz, a właściwie już jesteś - wspaniałą studentką. Ale zaglądaj tutaj, chociaż od czasu do czasu, bo brakuje Ciebie. Pozdrawiam!:)))

report |

Monika Joanna,  

a to mnie Zuziu zaskoczyłaś - mnie tu brakuje? nie wierzę :) ale nie zmienia to faktu, że jest mi bardzo miło. dziękuję :)

report |

zuzanna809,  

Ciebie, Ciebie. Kiedyś sporo pisałaś, więc kiedy długo milczysz, zawsze zastanawiam się, co się dzieje. Teraz przynajmniej będę wiedziała. Serdeczności.:)))

report |

Monika Joanna,  

Czasem długo milczę. bo mam problem z internetem. :) Jednak tym razem wiesz. :)

report |

Darek i Mania,  

no to będę cieniem :)

report |

Monika Joanna,  

Darku, ale jakże to tak, hę? :))

report |

Laura Calvados,  

Na razie przeczytaj kanon, Moniko:) z Trumla nic Ci nie ucieknie. Ps. URz?

report |

Monika Joanna,  

Lauro, będę czytać, powoli :))) i nie, Uniwersytet w Siedlcach. :)))

report |

ratienka,  

Witaj studentko! Miałaś pisać, nie dotrzymujesz słowa, ale rozumiem, nauka jest najważniejsza. Niech Ci się wiedzie Dziewczyno, powodzenia! Nie zapominaj o pisaniu wierszy i... o nas. Ściskam serdecznie. :)

report |

Monika Joanna,  

Ratienko, można powiedzieć, że ten post umarł śmiercią naturalną, ale go nie usunęłam, sama nie wiem, dlaczego. Za to przecież piszę, odwiedzam Was i w ogóle. :)

report |

Eva T.,  

Zniknelas? Dobrze, ze Ciebie nie trzeba szukac :) Milego wszystkiego, Moni :)

report |



other forums: Jak cień...,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1