15 august 2012

diary

Drwal
Drwal

Przypuszczenia N

Jedynym tekstem którego nie da się korygować, jest wiersz  nienapisany, podobnie z niepodjętą decyzją

alt art
15 august 2012 at 11:05

oczywiście nie masz racji..

report

Drwal
15 august 2012 at 11:27

masz racje i co ?

report

alt art
15 august 2012 at 12:05

i trza z tem żyć..

report

Drwal
15 august 2012 at 12:37

żyć trza ( bo nie ma wyjścia ) ale czy z tem czy z tamtem ...znów decyzja

report

alt art
15 august 2012 at 14:41

jasne, że z tem..

report

Drwal
15 august 2012 at 16:35

zgodnie z brakiem racji, przez korektę decyzji. Jak u Gombrowicza, ja stanę po stronie .. tamtem szanowny panie alt-ergo

report

alt art
15 august 2012 at 16:37

szanuję, Pański wybór..

report

Drwal
15 august 2012 at 17:26

Posłowie:::::********* pozostajemy na stanowiskach do następnych wyborów

report

Joanna Danuta Bieleń
15 august 2012 at 11:12

filozoficznie :)

report

Drwal
15 august 2012 at 11:29

wiosek : piszmy wiersze = zawsze się znajdzie korektor

report

Spółka
15 august 2012 at 11:17

znakomite. trudno z tym dyskutować. pozdrawiam.

report

Drwal
15 august 2012 at 11:30

oczywista, oczywistość ,ale bez racji ( patrz wyżej)

report

deRuda
15 august 2012 at 11:27

wiersz - na pewno, podjęte decyzje też cieżko korygować, ale przynajmniej można próbować, tych nie podjętych chyba się nie da - hmm a może własnie odwrotnie.... ot sprawy do przemyślenia...

report

deRuda
15 august 2012 at 11:41

pozostaje pytanie, czy decyzja równa się realizowanie?

report

Drwal
15 august 2012 at 12:08

Nie absolutnie, realizacja decyzji " o budowie metra w Warszawie " nie ma nic wspólnego z realizacją . Nie niedługo zostanie po raz milionowy skorygowana>>>>>> i przeniesiona do Poznania

report

deRuda
15 august 2012 at 12:10

tak własnie myślałam :) i teraz wiem, że się z Tobą zgadzam

report

doremi
15 august 2012 at 11:32

prawda :))

report

Drwal
15 august 2012 at 12:11

tylko w rozumieniu pewnego księdza ( szkoda, że już nie potwierdzi)

report

Wieśniak M
15 august 2012 at 11:33

się nie zgadzam, można korygować zamysły:)

report

Wieśniak M
15 august 2012 at 11:54

trochę budzi mój sprzeciw użycie teminu tekst- w stosunku do jego braku:)))

report

Drwal
15 august 2012 at 12:04

no to spytam tak>> czego tu brak?..... tekstu

report

Wieśniak M
15 august 2012 at 13:13

no to odpowiem tak- wiersz nienapisany nie jest tekstem:)

report

Wieśniak M
15 august 2012 at 13:15

ups lub niewypowiedziany;)

report

Drwal
15 august 2012 at 17:34

nie będę się kłócił mam ten gest >> ale to jest właśnie tekst >>powstał w mózgu czyjejś głowie >> czeka decyzji aż napiszesz aż wypowiesz

report

Wieśniak M
15 august 2012 at 17:43

to pewnie akademickie rozważania:)i ja należę do osób małokłótliwych:) tekst powstaje w mózgu ale dopóki stamtąd nie zostanie wydobyty pozostaje myślą(tak to rozumiem)W tym sensie tekst jest faktem materialnym i przedstawiony światu w namacalnej podlegającej ocenie formie.Dziecko też powstaje w świecie fizycznym i jest dzieckiem choćby od zygoty, a przecież powstało jakiś czas wcześniej:))-najpierw w myślach kiedy oczy spotkają oczy, albo ....:)))

report

doremi
15 august 2012 at 11:38

decyzja jest decyzją, masz rację :))

report

Veronica chamaedrys L
15 august 2012 at 11:40

niepodjęcie decyzji jest decyzją :)

report

Drwal
15 august 2012 at 12:15

nie, brakiem decyzji w tej sprawie!!!!! oraz inną decyzją, o tym ze jej nie podejmę

report

doremi
15 august 2012 at 11:42

można różnie interpretować :))

report

Drwal
15 august 2012 at 12:17

po to ta prowokacja ... mniemam że...

report

doremi
15 august 2012 at 11:44

i kombinować :))

report

Veronica chamaedrys L
15 august 2012 at 11:47

kombinuj, kombinuj...:)

report

Drwal
15 august 2012 at 12:19

za stałą kombinacja , przeciw stagnacji

report

doremi
15 august 2012 at 11:51

ja kombinuję już 10 lat :))

report

Drwal
15 august 2012 at 12:21

pamiętacie kartki..... jakie to było twórcze

report

Magdala
15 august 2012 at 12:16

niepodjęta decyzja jest jedynie decyzją o niepodjęciu decyzji. decyzja podjęta powoduje konsekwencje, które prowokują podejmowanie kolejnych decyzji i korekty, które są znowu możliwością kolejnego podejmowania decyzji... Ty się nie migaj, Poeto (każden jeden, jak tu siedzicie)! Pisz wiersze!

report

doremi
15 august 2012 at 12:19

Magdala, Ciebie tutaj brakowało, nareszcie coś wyczerpującego i niech nikt nie waży się dyskutować :))

report

Magdala
15 august 2012 at 12:22

hahahahahaha :*

report

deRuda
15 august 2012 at 12:24

doremi podpisuję się :)

report

Drwal
15 august 2012 at 12:38

Decyzja o niepodjęciu decyzji w naszej sprawie, jest podjętą decyzją w innej sprawie, ze nie podejmiemy decyzji w naszej sprawie. Zatem dwie decyzje, druga podjęta może ulegać korekcie. Pierwsza niepodjęta nie może być korygowana..... Będę się migał bo taką decyzję podjąłem ----i co najwyżej mogę ją skorygować :))))

report

Magdala
15 august 2012 at 12:42

jeśli to do mnie :D to mamy jasną jasność, zgodną zgodność, akceptującą akceptację, oraz... podjętą decyzję! PISAĆ wiersze BĘDZIESZ! :*

report

Magdala
15 august 2012 at 12:23

Drwalu? (?)(?)(?) co będzie jak Ci zabraknie literków a alfabecie? (?) buziak!

report

Drwal
15 august 2012 at 12:39

przejdę na migowy

report

Magdala
15 august 2012 at 12:43

a w migowym więcej? (?)(?)(?) :D

report

Drwal
15 august 2012 at 12:45

nie wiem, dopiero podejmę decyzję o nauce

report

doremi
15 august 2012 at 12:24

:)*

report

Drwal
15 august 2012 at 12:43

to najbardziej skorygowany komentarz :)))))

report

jeśli tylko
15 august 2012 at 12:32

stale koryguję, a w końcu wyrzucam - coś czego nie ma ;)

report

Drwal
15 august 2012 at 12:42

i to sedno trzeba pisać by w końcu robić zdjęcia

report

Magdala
15 august 2012 at 12:44

a sie uparli na... NIC :)) :D

report

jeśli tylko
15 august 2012 at 12:47

a wiesz, że wyrzucam także zdjęcia niezrobione ;)) koryguję, poprawiam.. i nie naciskam migawki :)

report

Drwal
15 august 2012 at 17:01

kłamczucha.. Ty ich nie robisz z wewnętrznego poczucia smaku a nie "wyrzucasz", bo one podświadomie w Tobie istnieją ( widzisz zanim zrobisz) jako nie udane

report

jeśli tylko
15 august 2012 at 17:45

istnieją we mnie jako udane, a rzeczywistość (na ekraniku) to koryguje - jeszcze przed

report

Drwal
15 august 2012 at 18:20

a ja mam wrażenie, że rzeczywistość oddaje Ci tylko obraz tekstu, który jest w Tobie

report

jeśli tylko
15 august 2012 at 18:27

teksty to jedno, zdjęcia to drugie, łączenie tekstu ze zdjęciem - jeszcze inne, przynajmniej ja tak to odczuwam. Zupełnie inaczej patrzę, odkąd chodzę na stałe z aparatem fotograficznym. Inaczej myślę (trochę) odkąd odważyłam się spisywać niektóre moje myśli, a potem je precyzować, a potem opracowywać.. A zobaczyć tekst w obrazie - jeszcze nie umiem tego określić.

report

Drwal
15 august 2012 at 23:06

w wielu Twoich zdjęciach czytam, mówią do mnie. To tekst który świadomie czy podświadomie tam zostawiasz ( z czasem coraz bardziej świadomie) Pozdrawiam

report

jeśli tylko
15 august 2012 at 23:14

dlatego je pokazuję, że mówią - do mnie. Cieszę się, że je odczytujesz :) pozdrawiam serdecznie

report

Istar
15 august 2012 at 17:50

kiedyś w podróży dopadł mnie wiersz, w głowie, ponieważ nie miałam nic do utrwalenia go na zewnątrz, uczyłam się na pamięć z pamięci, nie obeszło się też bez korygowania, tak aby by łatwiejszy do nauczenia ;) co do decyzji, niepodjęte tez mają swoje konsekwencje ;) serdeczności Drwalu :)

report

Drwal
15 august 2012 at 18:15

i o tym właśnie : nie podjęte mają konsekwencje na które nie mamy wpływu bo nie uczestniczymy w nich, są mimo naszych decyzji

report

Vrba
17 august 2012 at 21:05

Nie podjęte decyzje i nie napisane wiersze koryguje się non stop. Do czasu podjęcia oczywiście ;)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register