10 january 2018

odsłony

[Nature]


odsłony

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 12 | rating: 0/9 | report | add to favorite

Comments:

Ania Ostrowska,  

Chwilka dla badylka :) i jak tu nie wierzyć w sens, jeśli nawet coś niewarte uwagi, w sprzyjających okolicznościach może być przez moment piękne :)

report |

Jestem,  

Czasem tak o sobie myślę...:) Ale tylko czasem,bo coś mało tych "okoliczności"...

report |

Ania Ostrowska,  

Doskonale pamiętam Twoje prace, niemało było tych okoliczności jednak jest :) teraz właśnie przypomniałam sobie bohatera fotografii zatytułowanej " naprzód, do boju" jaki uroczy brzydal to był :)

report |

smokjerzy,  

Piękno - bez świadka - jest zwykłym marnotrawstwem. To my, każdy z osobna, decydujemy o jego istnieniu. W ten oto sposób nawet, wydawałoby się, najbrzydsza rzecz ma szansę na swoją chwilę chwały - wystarczy, że znajdą się przychylne oczy :)

report |

Ananke,  

zgadzam się z Twoją definicją, aczkolwiek dodam, że to piękno jest wartością niejednoznaczną, uzależnioną od tego kto patrzy, bowiem każdy z nas nieco inaczej jest wrażliwy. Jedna osoba przejdzie obok tego czegoś obojętnie, inna popadnie w zachwyt... ot ludzka natura :)

report |

Ania Ostrowska,  

A jeszcze inna zachwyci się dopiero jak ktoś inny wcześniej dojrzy, doceni i umie wyeksponować urodę. I nie chodzi mi wcale o klakierstwo. Sporo chodzę, staram się nie po mieście, ale na codzień trudno, bo dzień krótki. Ileż ja takich uschłych badyli mijam przedzierając się nieraz przez chaszcze na nieużytkach. Do głowy mi nie przyjdzie żeby się nimi zachwycać. A tak - proszę :)

report |

smokjerzy,  

Ananke, przecież to właśnie napisałem Każdy z osobna, znaczy - jednostkowo. Również "przychylne oczy" wskazują na to, iż istnieją "nieprzychylne", czyli - o innej wrażliwości. Pozdrawiam :)

report |

lilidae,  

Odsłoniłeś piękno nieoczywiste:)

report |

smokjerzy,  

Nie ja, to mój ulubiony artysta - mróz! :)

report |

Eva T.,  

u mnie malo takich zmrozonych obrazkow, wiec milo tu ogladac :)

report |

smokjerzy,  

zapraszam więc do oglądania :)

report |other photos: chwila nie byle jaka..., widzenie..., sen o deszczu, ślady..., załamania..., wiosenne dojenie..., kwarantanna..., przesilenie..., gdy brzydko pachnie..., bywało i tak..., biała plama (jako odwrotność czarnej dziury), wynurzanie (2), gdy brakuje śniegu na bałwana ;), koszmar Vincenta..., kropla w morzu potrzeb ;), od stóp do głów..., powrót..., ostrzenie apetytu...;), droga do domu ( 3), w pigułce..., przesiąkanie, trochę lata, tłum, urodzaj, zbieżność, zapach czerwcowych świateł, sprawy ważkie i nieważkie, tuż przed egzekucją..., droga do domu ( 2 ), droga do domu..., symbioza, krew moich łąk..., nim powrócę zapachem herbaty..., na miękko czy na twardo - oto jest pytanie..., zwieść cię może ciągnący łąkami tłum..., wiosna wokół kota rośnie :), uprzedzając fakty..., gdy wszystko pędzi, a ty stoisz..., zapatrzeni..., wynurzanie, pogmatwania..., to wszystko jest moje!, choć zima, to wiosna..., Wszystkiego najlepszego! :), Wszystkiego dobrego!, transparentność..., przyziemnie..., przebarwienia, bliskość, jesienna łyżka, łapacz światła i mgły, lekarstwo na szarość ( 2 ), ocieplenie, Sieć, Przegięcie..., oczy..., Szczęście..., Czas na żniwa, czyli lot koszący ;), I tylko konia brak..., cisza, Zapachy..., Pali się..., dobranoc, słońce..., Szybciej - długo nie utrzymam!, czereśnie, Lato we włosach, Z tego psa chleba nie będzie, Zanim mąka stanie się biała..., Żyj kolorowo!, Iluzja, Prześwity, Co tam jakiś przymrozek!..., Dobranoc, zimo..., Kurde, no gdzie ta wiosna?..., Zimo - precz!, Wiewiórki?, Drogie Panie, dla każdej z Was - po tulipanie!:)), Zima szyb się ima, falowanie, Mandolina, Wiosna idzie?, Na szarość - blask, hu hu ha zima zła, pejzaż z powyłamywanymi deskami, Koszmarny sen drapieżnika, No jak to co?, spokój, marcinek i rusałka, zima, zima..., odsłony, płacz, Żyj kolorowo :), Odpowiedź na "zapowiedź"..., zmierzch, Dotknąć..., Wszystkiego dobrego!, Będzie i tak..., krwioobieg, Przybij piątkę! :)), Na dobry dzień...:), Nieba więcej niż ziemi..., Zimno mi..., Wiersz o jesiennej róży..., Dobranoc...:), w stronę słońca.., skąpana..., powroty, spójrz mi w oczy..., A oni tam zboże sieją..., Rozgrzejmy się..., Uwaga! Zaginął mężczyzna..., świtopodgląd..., podpalić słońce, Lekarstwo na przeziębienie ;), Uczcie się, ludzie!, pod światło, piękno jest obojętne..., w kropli deszczu się zmieszczę..., lekarstwo na szarość..., pijmy póty światła starcza..., jest we mnie mgła..., Wszędzie dobrze, ale..., czemu cieniu odjeżdżasz..., Na zakręcie..., przemijanie ma swój czas świetności, Woalka, Grajmy Panu...,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register