29 august 2018
diary
ogłoszenie
bezsenność magazynuję w workach pod oczami kolekcjonerom oddam za darmo wraz z opakowaniem
jak drugie za grosz niderlandy ale we worku..
report
dokładnie...
nie reflektuję :) pozdrowionka!
nie dziwię się! pozdrawiam :)
Ja też oddam:)
Najtrudniej, niestety, o odbiorców :)
Wracaj (nawet niewyspany), bo smutno bez Ciebie!
właśnie!!
Miło mi :)
już widzę te kolejki ;)
masz bogatą wyobraźnię ;)
You have to be logged in to use this feature. please Register
jak drugie za grosz niderlandy ale we worku..
report
dokładnie...
report
nie reflektuję :) pozdrowionka!
report
nie dziwię się! pozdrawiam :)
report
Ja też oddam:)
report
Najtrudniej, niestety, o odbiorców :)
report
Wracaj (nawet niewyspany), bo smutno bez Ciebie!
report
właśnie!!
report
Miło mi :)
report
już widzę te kolejki ;)
report
masz bogatą wyobraźnię ;)
report