Aśćka
9 july 2014 at 19:26

póki mam net, Fantasticco:)

report

Damian Paradoks
9 july 2014 at 19:27

no widzisz ... bo Ty zawsze widzisz tam gdzie ja patrzę ;)

report

Aśćka
9 july 2014 at 19:30

nie może być.. albowiem ja często jak Dyzio przymykam oczy:)

report

Damian Paradoks
9 july 2014 at 19:42

dalej sięgasz wtedy ;)

report

Aśćka
9 july 2014 at 19:43

zaiste Anioł Chrum Chrum:)

report

gabrysia cabaj
9 july 2014 at 20:12

super!!!

report

deRuda
9 july 2014 at 20:16

pasuje, że hoho

report

bosonoga - Gabriela Bartnicka
9 july 2014 at 20:17

Dobre!

report

hossa
9 july 2014 at 21:29

o, jak ja lubię niespodzianki:) bardzo dziękuję Damianie, naprawdę podoba mi się bardzo. Taki trochę ulizany, albo może wylizany ten anioł;d w każdym razie niebezpiecznie gładki :) dzięki jeszcze raz:)

report

hossa
9 july 2014 at 21:33

trochę przypomina Plażowego Cudaka z deRudowej grafiki, który marzył o niesamotnej samotności :)

report

Damian Paradoks
9 july 2014 at 22:43

przypomina Plażowego Cudaka :) Skrzydła go uniosły do Ciebie, Hossa i stał się Twoim :). Wygłaskany jak tablica na której Ty rysujesz ;)

report

hossa
9 july 2014 at 22:44

:)

report

deRuda
9 july 2014 at 22:46

o jaaacie, faktycznie, ja to jednak jestem ślepa :)

report

hossa
10 july 2014 at 10:22

a może on jest wygłaskany do białości ? hm..

report

Damian Paradoks
10 july 2014 at 10:25

aż tak można kochać anioła? ;)

report

hossa
10 july 2014 at 10:27

myślę, że można, jeśli się go nie zagłaska do czerwoności;)

report

Damian Paradoks
10 july 2014 at 10:31

a mówią że anioły są zimne :)

report

hossa
10 july 2014 at 10:40

różne rzeczy mówią:) ale czy we wszystkie należy wierzyć?

report

Damian Paradoks
10 july 2014 at 10:48

wobec argumentu jestem bezbronny ;)

report

hossa
10 july 2014 at 10:57

bezbronność bywa największą bronią;d

report

Damian Paradoks
10 july 2014 at 11:04

bezbronnością torował sobie drogę do nieba ;)

report

hossa
10 july 2014 at 11:08

żyrafy wchodzą do szafy:)

report

hossa
10 july 2014 at 11:10

ups;d pomyliłam hasła:)

report

Damian Paradoks
10 july 2014 at 11:12

to nic ;) Słonie wchodzą do sklepów z porcelaną ;)

report

hossa
10 july 2014 at 11:14

o, znasz hasło i otworzyłeś sezam:D dziękuję bardzo:) dobrego dnia Damian:)

report

jeśli tylko
9 july 2014 at 21:37

sympatyczny, a brodę ma zdecydowaną :)

report

hossa
9 july 2014 at 21:38

:) taki trochę już mój

report

Damian Paradoks
9 july 2014 at 22:45

brodę zauważyłaś, Jeśli tylko ;) Pewnie ma coś iberyjskiego bo przed Maison d'Espagne w Paryżu sobie spacery urządza :)

report

Ananke
10 july 2014 at 13:38

nawet anioły posiadają ciemną stronę co doskonale widać na tym zdjęciu :)

report

Damian Paradoks
11 july 2014 at 11:11

czarne anioły prześladują nas czasem, Ananke ;)

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register