9 july 2014
postcards
mój anioł i brak wiary
póki mam net, Fantasticco:)
report
no widzisz ... bo Ty zawsze widzisz tam gdzie ja patrzę ;)
nie może być.. albowiem ja często jak Dyzio przymykam oczy:)
dalej sięgasz wtedy ;)
zaiste Anioł Chrum Chrum:)
super!!!
pasuje, że hoho
Dobre!
o, jak ja lubię niespodzianki:) bardzo dziękuję Damianie, naprawdę podoba mi się bardzo. Taki trochę ulizany, albo może wylizany ten anioł;d w każdym razie niebezpiecznie gładki :) dzięki jeszcze raz:)
trochę przypomina Plażowego Cudaka z deRudowej grafiki, który marzył o niesamotnej samotności :)
przypomina Plażowego Cudaka :) Skrzydła go uniosły do Ciebie, Hossa i stał się Twoim :). Wygłaskany jak tablica na której Ty rysujesz ;)
:)
o jaaacie, faktycznie, ja to jednak jestem ślepa :)
a może on jest wygłaskany do białości ? hm..
aż tak można kochać anioła? ;)
myślę, że można, jeśli się go nie zagłaska do czerwoności;)
a mówią że anioły są zimne :)
różne rzeczy mówią:) ale czy we wszystkie należy wierzyć?
wobec argumentu jestem bezbronny ;)
bezbronność bywa największą bronią;d
bezbronnością torował sobie drogę do nieba ;)
żyrafy wchodzą do szafy:)
ups;d pomyliłam hasła:)
to nic ;) Słonie wchodzą do sklepów z porcelaną ;)
o, znasz hasło i otworzyłeś sezam:D dziękuję bardzo:) dobrego dnia Damian:)
sympatyczny, a brodę ma zdecydowaną :)
:) taki trochę już mój
brodę zauważyłaś, Jeśli tylko ;) Pewnie ma coś iberyjskiego bo przed Maison d'Espagne w Paryżu sobie spacery urządza :)
nawet anioły posiadają ciemną stronę co doskonale widać na tym zdjęciu :)
czarne anioły prześladują nas czasem, Ananke ;)
You have to be logged in to use this feature. please Register
póki mam net, Fantasticco:)
report
no widzisz ... bo Ty zawsze widzisz tam gdzie ja patrzę ;)
report
nie może być.. albowiem ja często jak Dyzio przymykam oczy:)
report
dalej sięgasz wtedy ;)
report
zaiste Anioł Chrum Chrum:)
report
super!!!
report
pasuje, że hoho
report
Dobre!
report
o, jak ja lubię niespodzianki:) bardzo dziękuję Damianie, naprawdę podoba mi się bardzo. Taki trochę ulizany, albo może wylizany ten anioł;d w każdym razie niebezpiecznie gładki :) dzięki jeszcze raz:)
report
trochę przypomina Plażowego Cudaka z deRudowej grafiki, który marzył o niesamotnej samotności :)
report
przypomina Plażowego Cudaka :) Skrzydła go uniosły do Ciebie, Hossa i stał się Twoim :). Wygłaskany jak tablica na której Ty rysujesz ;)
report
:)
report
o jaaacie, faktycznie, ja to jednak jestem ślepa :)
report
a może on jest wygłaskany do białości ? hm..
report
aż tak można kochać anioła? ;)
report
myślę, że można, jeśli się go nie zagłaska do czerwoności;)
report
a mówią że anioły są zimne :)
report
różne rzeczy mówią:) ale czy we wszystkie należy wierzyć?
report
wobec argumentu jestem bezbronny ;)
report
bezbronność bywa największą bronią;d
report
bezbronnością torował sobie drogę do nieba ;)
report
żyrafy wchodzą do szafy:)
report
ups;d pomyliłam hasła:)
report
to nic ;) Słonie wchodzą do sklepów z porcelaną ;)
report
o, znasz hasło i otworzyłeś sezam:D dziękuję bardzo:) dobrego dnia Damian:)
report
sympatyczny, a brodę ma zdecydowaną :)
report
:) taki trochę już mój
report
brodę zauważyłaś, Jeśli tylko ;) Pewnie ma coś iberyjskiego bo przed Maison d'Espagne w Paryżu sobie spacery urządza :)
report
nawet anioły posiadają ciemną stronę co doskonale widać na tym zdjęciu :)
report
czarne anioły prześladują nas czasem, Ananke ;)
report