Aśćka
9 lipca 2014 o 19:26

póki mam net, Fantasticco:)

zgłoś

Damian Paradoks
9 lipca 2014 o 19:27

no widzisz ... bo Ty zawsze widzisz tam gdzie ja patrzę ;)

zgłoś

Aśćka
9 lipca 2014 o 19:30

nie może być.. albowiem ja często jak Dyzio przymykam oczy:)

zgłoś

Damian Paradoks
9 lipca 2014 o 19:42

dalej sięgasz wtedy ;)

zgłoś

Aśćka
9 lipca 2014 o 19:43

zaiste Anioł Chrum Chrum:)

zgłoś

gabrysia cabaj
9 lipca 2014 o 20:12

super!!!

zgłoś

deRuda
9 lipca 2014 o 20:16

pasuje, że hoho

zgłoś

bosonoga - Gabriela Bartnicka
9 lipca 2014 o 20:17

Dobre!

zgłoś

hossa
9 lipca 2014 o 21:29

o, jak ja lubię niespodzianki:) bardzo dziękuję Damianie, naprawdę podoba mi się bardzo. Taki trochę ulizany, albo może wylizany ten anioł;d w każdym razie niebezpiecznie gładki :) dzięki jeszcze raz:)

zgłoś

hossa
9 lipca 2014 o 21:33

trochę przypomina Plażowego Cudaka z deRudowej grafiki, który marzył o niesamotnej samotności :)

zgłoś

Damian Paradoks
9 lipca 2014 o 22:43

przypomina Plażowego Cudaka :) Skrzydła go uniosły do Ciebie, Hossa i stał się Twoim :). Wygłaskany jak tablica na której Ty rysujesz ;)

zgłoś

hossa
9 lipca 2014 o 22:44

:)

zgłoś

deRuda
9 lipca 2014 o 22:46

o jaaacie, faktycznie, ja to jednak jestem ślepa :)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 10:22

a może on jest wygłaskany do białości ? hm..

zgłoś

Damian Paradoks
10 lipca 2014 o 10:25

aż tak można kochać anioła? ;)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 10:27

myślę, że można, jeśli się go nie zagłaska do czerwoności;)

zgłoś

Damian Paradoks
10 lipca 2014 o 10:31

a mówią że anioły są zimne :)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 10:40

różne rzeczy mówią:) ale czy we wszystkie należy wierzyć?

zgłoś

Damian Paradoks
10 lipca 2014 o 10:48

wobec argumentu jestem bezbronny ;)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 10:57

bezbronność bywa największą bronią;d

zgłoś

Damian Paradoks
10 lipca 2014 o 11:04

bezbronnością torował sobie drogę do nieba ;)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 11:08

żyrafy wchodzą do szafy:)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 11:10

ups;d pomyliłam hasła:)

zgłoś

Damian Paradoks
10 lipca 2014 o 11:12

to nic ;) Słonie wchodzą do sklepów z porcelaną ;)

zgłoś

hossa
10 lipca 2014 o 11:14

o, znasz hasło i otworzyłeś sezam:D dziękuję bardzo:) dobrego dnia Damian:)

zgłoś

jeśli tylko
9 lipca 2014 o 21:37

sympatyczny, a brodę ma zdecydowaną :)

zgłoś

hossa
9 lipca 2014 o 21:38

:) taki trochę już mój

zgłoś

Damian Paradoks
9 lipca 2014 o 22:45

brodę zauważyłaś, Jeśli tylko ;) Pewnie ma coś iberyjskiego bo przed Maison d'Espagne w Paryżu sobie spacery urządza :)

zgłoś

Ananke
10 lipca 2014 o 13:38

nawet anioły posiadają ciemną stronę co doskonale widać na tym zdjęciu :)

zgłoś

Damian Paradoks
11 lipca 2014 o 11:11

czarne anioły prześladują nas czasem, Ananke ;)

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się