::

::

[wszystko i nic]

jeśli tylko
30 september 2016 at 11:04

młode..

report

supełek.z.mgnień
30 september 2016 at 11:05

Może dlatego... odważniejsze (?)

report

Ananke
30 september 2016 at 22:56

świetne! podoba mi się pomysł, kadr i miękkość

report

supełek.z.mgnień
1 october 2016 at 23:45

Dziękuję.

report

Rafał Muszer
27 october 2016 at 06:53

Fotografia zaangażowana.

report

supełek.z.mgnień
27 october 2016 at 21:48

Możliwe. [Chociaż powstała jako ''efekt uboczny'' innego projektu.]

report

Rafał Muszer
10 december 2016 at 11:44

Połowa dobrych rzeczy to efekt uboczny. Byłoby to za proste gdyby wszystko się dało wymyślić.

report

supełek.z.mgnień
13 december 2016 at 12:24

Albo przewidzieć.

report

ApisTaur
27 october 2016 at 23:27

czasem jesteśmy więźniami własnej woli / nim zdamy sobie sprawę z tego / że są inne wyjścia //

report

supełek.z.mgnień
2 november 2016 at 09:55

Tak. Dobrze ujęte, Apis. Dziękuję.

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register