4 june 2014

4 june 2014, wednesday ( tekściarze do boju ;) )

Dziś w radiu usłyszałem a później sprawdziłem w necie, że "
Jesienią przyszłego roku poznański Teatr Muzyczny planuje premierę musicalu "Seksmisja", który ma powstać w oparciu o scenariusz słynnej komedii Juliusza Machulskiego. We wtorek ogłoszono konkurs na napisanie tekstów piosenek do przedstawienia. ( .... ) Teatr Muzyczny ogłosił konkurs na teksty piosenek do musicalu w trzech kategoriach. Tematyka i charakter dwóch z nich jest ściśle określony przez organizatora. Pierwszy ma być piosenką tytułową, która może być prologiem lub finałem, drugi tekst w ironiczny sposób powinien nawiązywać do zdań: "Kopernik była kobietą" lub "Kobieta mnie bije". Trzecia piosenka ma charakter dowolny; musi jednak mieć związek z fabułą filmu. Dla zwycięzcy konkursu przewidziano nagrodę w wysokości sześciu tysięcy złotych, mogą w nim startować zarówno zawodowi tekściarze, jak i amatorzy. Wyniki zostaną ogłoszone 13 września. "

Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/3460499,teatr-muzyczny-w-poznaniu-powstanie-musical-na-kanwie-filmowej-seksmisji,id,t.html


... chiba se pooglądam - bo lubię ;)), a może coś jutro wyrzeźbię kto wie heheehh, bo ; " jutro to dziś .....tyle, że .... jutro " - Mrożek ( napisy z czołówki Seksmisji ) ;))
Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register