5 june 2012

miał być...

[Arrange]


miał być...

list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 7 | rating: 0/14 | report | add to favorite

Comments:

issa,  

Miss Havisham :) "Ani jeden promyk dziennego światła nie wdzierał się do tego pomieszczenia. [...] Na głównym miejscu widniał pokryty draperiami stół z olbrzymim lustrem w złoconych ramach. [...] poznałem, że to gotowalnia wielkiej damy. Jak to odgadłem, skoro przed lustrem nie było żadnej damy, nie wiem. Wiem tylko, żem po chwili ujrzał siedzącą w fotelu, [...] najdziwaczniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek widziałem i miałem zobaczyć. Ubrana była w kosztowne materiały, atłas, jedwab i koronki, wszystko białe. Na nogach miała białe pantofle, na włosach welon ślubny przypięty kwiatem mirtowym, ale włosy te były siwe. [...] Zauważyłem, że to, co miało być białe, nie lśniło już bielą, że przygasło, zwiędłe i pożółkłe. Że panna młoda zwiędła i pożółkła jak jej suknia ślubna i jak jej kwiaty, i że jedyny jej blask stanowił ponury połysk zapadłych oczu. Spostrzegłem, że suknia ślubna, szyta zapewne na pełniejszą młodszą postać, obwisła teraz na ciele, z którego pozostały tylko skóra i kości".

report |

ALEKSANDRA,  

Wielkie nadzieje - świetny opis, dziękuję issa:) Schody na strych, zrzuciła pantofle, suknię, jedynie welon ślubny i białe rękawiczki zostały. Zabrała z sobą tam, gdzie na zawsze pozostanie panną młodą, tam gdzie nigdy nie więdną kwiaty.

report |

Aśćka,  

wyszłam za mąż za raz wracam:)

report |

ZGODLIWY,  

W takim pędzie, na zakrętach można nie wyrobić :P

report |other photos: śladami..., Mamo !, dotknij mnie ..., wypadł, patrz mi w oczy, ...i jeszcze proszę o cierpliwość..., ***, jazda, a co, Wanda, krzyk, razem, na imię mam..., tańcząca z mewami, upadłem głową w dół :), biegnij..., tęsknota, pan, pani..., Jesiennie, jest takie miejsce gdzie można się zgubić :), skurczybyki, dziecko, Maciej, marzenia czasem się spełniają, prawie..., pierwsze skojarzenie ?, miś, popłakałam się..., W zamian za pluszaka z Oliwskiego Zoo, kocham ten stan..., ...bezszelestnie..., dotykam delikatnie..., motylem byłam..., idziemy na drinka ?:), mój ci on :), nie płacz, jesteś piękna..., ja to ja to ja....to ja..., pocałunek, słonecznik, Veronica dla Ciebie, jestem, na moim podwórku..., pod ciśnieniem, trzy gracje, ona czeka na Ciebie Bazylku:), kiedy zapada zmrok, wystarczy chcieć, a ty jak sobie z tym radzisz ?, kontrasty, jesień płacze..., śpij dobrze, ***, dla Mistrza, uliczkami mojego miasta, gniew, z głową..., odpływam, potrzebuję takiej ciszy, ...K.M..., wytrwamy, zaufaj mi, na rozgrzewkę, autoportret, samotność, Lu słucha wiersza Issy, łobuziara, the..., pod mięsnym, zbliża się ..., podaj rurę, Ave, panta rhei, Światełko to dla Ciebie, już uwodzi..., niuch niuch..., widzisz mnie?, wspomnienie, Luna, nikt nie jest bez skazy, smutek, pamiętajcie o ogrodach..., tylko mnie ku..a nie dotykaj!!!, poranna nieostrość, tulimy, idę do starej, przesuń się babo, tylko nie za ogonek, jestem Bogiem, ponuro, anioły też to robią, kocham cię moja kropelko, kiedy tak na mnie patrzysz jestem szybszy od wiatru, kosi po sześciu dniach..., nihil novi sub sole, a ja wszystko w nosie mam:), mamusiu, śpij dobrze, galaktyka, diamentowy kolczyk ..., kosi kosi..., Gienek, lalka, skate, miał być..., Danielle, Anna, proszę spłyń, lecą żurawie, koncentracja, ona, Vader, szyszunia, dzieje się, Adam, Antek, Rafał, nowe życie, nostalgia, błogość, proszę zachować szczególną ostrożność z uwagi na śliską powierzchnię, jestem na diecie, widok z okna dla WM 2, widok z okna dla WM, spadaj, zawsze tylko mówisz..., Monika, Małgosia, Milena, kim jesteś ?, Ewa, poczekaj jeszcze trochę. Adam., odwrócony lis dla pana Rafała, pierwszy mój, lis, wiosna, pijany Benek, Karol, Kaśka, cały świat, samotność, Wojtek, myśli panny M :), umbrella, miłość, siedem, komety muskające słońce, w klejnotach cała, słoneczny chwast, czysta energia, portret, w niebie, pamięć, początek,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register