7 june 2015
photography
Na lace
po polskiemu, to siem mówi "na łące"..
report
Jesli ma sie polska klawiature ;) Wybaczcie :)
Możesz w ustawieniach językowych (w panelu sterowania) ustawić polską czcionkę, niezależnie od klawiatury jaką posiadasz :))
sprawdze bo komputer tez niepolski i tylko mam co mam
Mam!!! Och!!! grove dziękuję :)
nie ma problemu :D
You have to be logged in to use this feature. please Register
po polskiemu, to siem mówi "na łące"..
report
Jesli ma sie polska klawiature ;) Wybaczcie :)
report
Możesz w ustawieniach językowych (w panelu sterowania) ustawić polską czcionkę, niezależnie od klawiatury jaką posiadasz :))
report
sprawdze bo komputer tez niepolski i tylko mam co mam
report
Mam!!! Och!!! grove dziękuję :)
report
nie ma problemu :D
report