alt art
8 june 2015 at 09:09

po polskiemu, to siem mówi "na łące"..

report

An-Ka Photosite
9 june 2015 at 18:42

Jesli ma sie polska klawiature ;) Wybaczcie :)

report

grove
9 june 2015 at 18:44

Możesz w ustawieniach językowych (w panelu sterowania) ustawić polską czcionkę, niezależnie od klawiatury jaką posiadasz :))

report

An-Ka Photosite
9 june 2015 at 18:54

sprawdze bo komputer tez niepolski i tylko mam co mam

report

An-Ka Photosite
9 june 2015 at 18:54

Mam!!! Och!!! grove dziękuję :)

report

grove
9 june 2015 at 20:57

nie ma problemu :D

report

Contact with us



Report this item


You have to be logged in to use this feature. please Register