7 czerwca 2015
fotografia
Na lace
po polskiemu, to siem mówi "na łące"..
zgłoś
Jesli ma sie polska klawiature ;) Wybaczcie :)
Możesz w ustawieniach językowych (w panelu sterowania) ustawić polską czcionkę, niezależnie od klawiatury jaką posiadasz :))
sprawdze bo komputer tez niepolski i tylko mam co mam
Mam!!! Och!!! grove dziękuję :)
nie ma problemu :D
Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się
po polskiemu, to siem mówi "na łące"..
zgłoś
Jesli ma sie polska klawiature ;) Wybaczcie :)
zgłoś
Możesz w ustawieniach językowych (w panelu sterowania) ustawić polską czcionkę, niezależnie od klawiatury jaką posiadasz :))
zgłoś
sprawdze bo komputer tez niepolski i tylko mam co mam
zgłoś
Mam!!! Och!!! grove dziękuję :)
zgłoś
nie ma problemu :D
zgłoś