alt art
8 czerwca 2015 o 09:09

po polskiemu, to siem mówi "na łące"..

zgłoś

An-Ka Photosite
9 czerwca 2015 o 18:42

Jesli ma sie polska klawiature ;) Wybaczcie :)

zgłoś

grove
9 czerwca 2015 o 18:44

Możesz w ustawieniach językowych (w panelu sterowania) ustawić polską czcionkę, niezależnie od klawiatury jaką posiadasz :))

zgłoś

An-Ka Photosite
9 czerwca 2015 o 18:54

sprawdze bo komputer tez niepolski i tylko mam co mam

zgłoś

An-Ka Photosite
9 czerwca 2015 o 18:54

Mam!!! Och!!! grove dziękuję :)

zgłoś

grove
9 czerwca 2015 o 20:57

nie ma problemu :D

zgłoś

Kontakt z redakcją



Zgłoś nadużycie


Opcja dostępna tylko dla użytkowników zalogowanych. Zarejestruj się