12 december 2016

Co o tym myślę...

Poświęciłem chwilę rozmyślań,nad możliwością blokowania wypowiedzi i oceny pracy,przez innych. Nie myślę tu o całkowitej blokadzie ,ale indywidualnej. Co to za forum ,na którym krytyka może być blokowana ? Po co takie forum ? Chamskie i nieprzyzwoite wpisy,zostaną prawdopodobnie odpowiednio ocenione przez innych użytkowników. Jest też administrator,który jest w stanie usunąć takie coś ze strony. Kciuki w górę i dół są po to,żeby wyrazić co sądzę o poziomie pracy. To taki skrót ,wyrażający odczucie czytającego czy oglądającego. Odpowiedź może być tylko jedna. Tchórzostwo i brak wiary w to, co się tu przedstawia. Nie piszę tego dlatego,że ktoś mnie zablokował. Zupełnie mnie to nie boli ,tylko przekonuje jak mali potrafią być ludzie,szermujący tu wielkimi słowami w swoich pracach...


number of comments: 8 | rating: 0 |  more 

alt art,  

każdy człowiek zdeptany na swoją miarę..

report |

byłem...,  

myślisz o układzie miar i wag...?

report |

alt art,  

myślę o heraklicie, któren był powiedział: wszeświat jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem, co zapala się według miary i według miary gaśnie..

report |

Ananke,  

no cóż :) Taka blokada ma swoje dobre i złe strony, w przypadku stalkera spełnia swoją rolę, albo wówczas, gdy ktoś miast krytykować obraża, natomiast inną rzeczą jest to o czym Ty mówisz - brak możliwości krytykowania. Mnie to nie przeszkadza, jeśli ktoś mnie nie chce pod swoją pracą, to tym bardziej ja nie chcę pisać czegokolwiek pod pracą tegoż :)

report |

jeśli tylko,  

czasem blokada jest jedyną odpowiedzią na trolla. Ale jako odpowiedź na krytykę merytoryczną (nie osobistą) - świadczy tylko o blokującym

report |

byłem...,  

A mnie się wydaje,że tacy ludzie powinni pisać "do szuflady" i ewentualnie przedstawiać dobrym znajomym..Z pisaniem to trochę przesadziłem,bo moja wiedza na ten temat ,jest raczej marna. Natomiast sporo fotografii,to się nawet do rodzinnego albumu nie nadaje. Sporo jest marnych technicznie zdjęć,ale ratuje je uchwycony temat.To rozumiem. Bardzo dużo jest jednak takich,które przegrywają i jakościowo i tematycznie. Trochę się takim autorom dziwię,a szczególnie,jeśli przez długi czas,nie widać żadnej zmiany...

report |

jeśli tylko,  

to jest niechęć do pracy nad sobą i przyjmowanie krytyki do siebie, a nie do pracy. Jak ktoś ma taki nawyk to bardzo trudno się go pozbyć.

report |

Drwal,  

Masz mego kciuka !!! Tylko "obatel" Nijaki nie ma wrogów, ani przyjaciół. Kochajmy wrogów bo utwierdzają codziennie, że nie jesteśmy "Nijaki". "Blokowanie" to brak wiary w siebie.

report |




Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us






wybierz wersję Polską

choose the English version

Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności   
ROZUMIEM
1