Poetry

LUCJA
PROFILE About me Friends (11) Forums (2) Poetry (184)26 july 2012

psychokil

ostrych narzędzi nie używa
jadowity jęzor kosi żniwa


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 9 | rating: 0/9 | report | add to favorite

Comments:

ApisTaur,  

oddziel narzędzia, a dobrze będzie, bywa że język zbyt cięty/ szybko jest odcięty ;)

report |

zuzanna809,  

narzędzi nie - popraw kocana, jadowite jęzory są straszne!:))

report |

LUCJA,  

dzięki poprawiłam; macie frajdę pojechaliście dzisiaj ze mną po ostrej bandzie - bez trzymanki ;dobrego:)

report |

zuzanna809,  

Lucja, ja to sobie inaczej zinterpretowałam, jeśli Cię uraziłam, to przepraszam!

report |

LUCJA,  

kochanie nie uraziłaś mnie; po prostu czasami słowem można dobić człowieka...:)

report |

zuzanna809,  

uff!!! ulżyło mi, miałam dobre intencje, a potem zobaczyłam, że głupio to wyszło, zdarza mi się coś po swojemu zrozumieć, czyli nie zrozumieć po prostu. Taka ci ja mądra jestem! Uściski serdeczne posyłam, a chłopaki - na kolana!

report |

LUCJA,  

w sumie to ja się źle wyraziłam z tą "jazdą po bandzie" (czytałam komentarze kilku moich bzdurek i żarty na ich temat;w "fedwoże walki" podpięłam się pod Twój komentarz); to nie z Twojej, a z mojej strony głupio wyszło; sorki; po za tym cieszę się nawet gdy na moje bzdury krytyka wyciąga pazury; cieszę się, że mnie czytacie i czasami podpowiadacie...buziaczki:))))))

report |

LUCJA,  

sorki Apis! to była odpowiedź dla Zuzanny... i znowu źle się podpięłam (czyszczę swoją pocztę-trochę się tego nazbierało)

report |

Joha,  

Kosi i zbiera. Pozdrawiam :)

report |other poems: Żyć...o... rysss..., scalenie, bankrut, myśliciel, nienasycona, obwodnica, analiza zysków i strat, przestroga, jak mebel, nadziei cień (dla grzkor), nigdy, Motto Zycia, potęga alkoholu (dedykuję I...), galaktyka marzeń, gra słów, rozwody, zara(była)żona, reinkarnacja, prze...żądzony, po...kłosie, dlaczego, prawdziwy akt, rozum..., już nigdy, Dziś, cyrkonia, jeboszujanka, Życie frajera, gdy jej nie ma, inteligencja, zapamiętaj, marzenia mrówki, przegrzana, opentane myśli, matrymonium, wyciszenie, poranek smakosza, świetliki, szczera prawda, terrorysta, dobra żona, modlitwa, DLA FILIPKA, zawiedziona, posiłek niewiernego, imprezka, balanga, bez skruchy, namiętna, nie tylko, moje ja, zamarźnięty pingwin, siłaczka, do wilka, otrzeżwiałem, życiowy remont, płodozmian, do facetów, nadymany, melpomene, torelancja, nawrócony, olśnienie, mąż i żona, kwiatek, pirat, I po co Ci-to (z przymrużeniem oka), konfontacje, odwrotność, alchemia, bieguny, względność, dwie strony, senne majaki, jesień, zaślepiona, żagle do góry, jak feniks, nadgorliwość, pragnienie, na bezdechu, podkładka, egoista, despota, i... po sprawie, nie potrafiłeś, krzakoterapeutka, gwiazdozbiory, reanimacja, tak to jest, poniżej..., przegruchana, zasuszona, czasami..., wirtuoz, odwróceni, poli...o mania, moje szpilki, zasada płaskiego brzucha, życie robaka, wysuszona, pokoje przeznaczenia, mały gość (od mojego wnuczka dla Trumla), metamorfoza, psychokil, bzyknięta (odrobina perwersji), trzy pijawki, przywidzenie, napisz..., linoskoczek, nadpobudliwość, przepłukany, wyznanie desperata, dziecięce wspomnienia, do H..., do S..., roztrzaskane lustro, przetulona, niedopałek, ostatni lot ..., przepierka, bezradna, słońce przygrzało, no i o co chodzi...?, w pogoni, kraksa, punkt zero-stagnacja ciał, skorupiaki, zlodowaceni, Milczenie, Wiara, a...jeśli..., powinowanie, "zacięłam się", przemyśl to sam, psiakocia, DO "MATKI POLKI", odludzie, PIESKIE ŻYCIE, ŚWIĘTY MIKOŁAJ, prze - silenie, zniewolona suczka, ĆMA, Ewolucja, po-sprzątane, przed euro 2012, ŁAPANKA, KROK OD ŚMIERCI, Dobre ustawienie, zabujana,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register