10 july 2011

szlajam się

po woli
może to praga
nie rozróżniam kija
nie czuję też tektury zatem
to ja spływam po brodzie a nie
kebab w ostrym sosie tak jak lubię
właściwie powinienem zakończyć wierszyk
jakąś celną zaskakującą puentą i tu napotykam schody


list of responded items:

 

choose your artistic answer

 


number of comments: 14 | rating: 0/7 | report | add to favorite

Comments:

Wieśniak M,  

już już, zamykam oczy iliczę do trzech.......wybitych zębów;)

report |

Wieśniak M,  

Nie mogę usunąć komentarza:(

report |

Arwena,  

no i super, witaj Wieśniaku :)

report |

Wieśniak M,  

witaj :))))

report |

Wieśniak M,  

Dziękuję Kasiu. mam podejrzenie graniczące z pewnością że to już pisałem , ale zżarło:)))))

report |

Szel,  

ojejj Wiesniaku!! a coz to schodkowy uklad wersow? moj zmysl estetyczny, wzdraga sie przed takim schematycznym zapisem:P moze zlam to jakos tak? jakąś celną zaskakującą puentą/ i tu / na ochocie/trafiłem na schody__ serducho:)

report |

Wieśniak M,  

poszło z górki Szelku:)))). Na ochocie zawisłem kiedyś na płocie/ rozdarty między dwoma pragnieniami/ każde ochoczo wzywa/ każde na swoją mami/ nie pamiętam jak to się skończyło?. Płot stał tam jak wół/ a ja poszedłem w swoich kierunkach/ przecięty na pół;)))

report |

oczy jak pustynia,  

spływam po brodzie :-))-podkreślę, że fajne:-)

report |

Wieśniak M,  

to ja się uśmiechnę:)))))))

report |

Miladora,  

Intuicja to dobra rzecz - tytuł mnie przyciągnął, bo lubię to słowo i nieraz się nim posługuję, no i trafiłam, jak znalazł. Czy wystarczy Ci, że wybuchnęłam śmiechem? :))))) Wspaniałe schody! I duża buźka za to, że ten uśmiech jakoś nie chce zleźć mi z buzi. :)))

report |

Wieśniak M,  

Taką reakcję cenię najwyżej Miladoro, choć przyznam że popełniam też wiersze smutne:))). Ten miał na koniec rozśmieszyć, więc cieszę się że natknęłaś się na schodki:)))))

report |other poems: zawierzony madce boskiej, ..a miał może jeszcze zęby?, liryka wnętrz, Wilburny, nieco syzyfowy, przełomowy, tęsknot przednówkowy, erotyk narodowy z lokowaniem produktu, archeowarszawski, uliczny, Tomkowi, Wierszyk do szkół pdst., wierszyk inspirowany twórczością mi-styka Rymkiewicza, wierszyk refluksyjny, huuu huuu haaa, Chodźmy do stajenki - bajka niewyklęta dla dzieci, wszelkie podobieństwa przypadkowe, MG 42, Światowe Dni Odzieży, jak wieś z ob.wieszczem, ukryta opcja, pamiątki z Wenecji, na choinkę mu taki prezent, re-sortowy, jakieś plany na jesień?, osąd kapturowy, karą darz jana, po miedzy, RODNAP, nasz kandydat, pank rólik, zwykłe przypadki psa fafika, intermarsze, życie z dreszczykiem pod starym prykiem, "wielka radocha przy pisaniu wierszyków dla..."- Aśćce, !!! z ostatniej chwili!!!, www.babcia.pl, cyborgi, że niby taki społecznie zaangażowany i nad wodą, styczspac, zdrowy wyrób limerykopodobny, party tura, dzynglobal dzynglobal..., noelogizmy, do szybkiego czytania, pamiątki z urwanych filmów, zadyszki, w ramach dialogu, kampania jesienna, dzień dobry, bajka też, jaskółka, ta sama jesień, bajeczka o ciśnieniu, translatyk, linowy, derudne bajdury, do kąta, ...jest wielki, oda do chmurki dymku z papierosa, "o odbiorze rzeczy" *, pełne magazynki, w pewnych kręgach, orety krymskie, buten tag, koszyk świadczeń, tuiterazm, maj day, końskie życie, stroiciel, z nadzieją ku niebu, o stawianiu kropek, wierszyk symbiotyczny, ech droga Ananke..., wiosna co ze snu się budzi, wariacja na pola rażenia, w mini, wielka mi gracja, barda z barci opowieści, białowiersz, e-day, trzy muzy, o zabawie ptaszkiem, ciśnienie, ...i po ptakach, bohaterek nie na miarę, ...powiedz Europie, zawsze to jakoś z górki, gniot dla niewymienionej, od...wilż, białe noce, kasaiku, złoto dla astrit, Do roty!, drag on błędny, Kamilowi, pamiątki, tripatinek, kar nawałowy, piąte życie, my anonimowi a....coś tam, [księga dojścia] - Gender, zżyczam to z siebie:), dychotemia, nie umierajmy nadziei, słów tyle co pod palcami, o maggi świąt, zastępstwo procesowe, podpierniczony u Ani, po byt, z pamiętnika kibica lokalnej drużyny, se przyświecam, ukołysanka, jakby co - to o budowie komórki będziemy, w inercji zmiany, bajeczka w scenerii leśnej wśród paproci o lisku chytrusku i małej koci, na pole on, misz mariaż, saga o misiu, 11 listopada, ludzkie zmartwienie, wstań i daj wstać, niech wżdy, dziennik ale noszący znamiona wiersza, forpocztówka, foto synteza, bezosobowy, punkt odniesienia, liryk plastyczny, na Rezeba, pacman, hyc, apel poległych, toccata..., jedyna we wszechnecie, przyjęcie za piętnaście dwunasta, zwykli inaczej, proszę nie regulować czytelników, gafy z szafy, z punktu g do..., z uwagi na.., wronin, objaw ja nie, jakiego nie znacie, udzienny, gra muzyka, pogłos, ogar, limeryda śmieciowa, teo logiczny,

Terms of use | Privacy policy | Contact

Copyright © 2010 truml.com, by using this service you accept terms of use.


contact with us


Report this item

You have to be logged in to use this feature. please register