17 september 2014
postcards
Nadal?
jest klimat... ;)))
report
musi być:) dzięki.
a klimat?
klimat górski :)
:))) Czasem, może nie bez racji/ ludziska zamiast klimatu/ wolą świat- klimatyzacji ;))
Wiesiu tam klima nie potrzebna:) dlatego klimat wystarczy.
okno Twoje znów świeciło długo w noc..
i mrygało i wołało...
A ja powiem zwyczajnie, po prostu piękny ten biało - drewniany domek z nadzieją w środku:)
co za podstępna para..
alt no Ty mnie zawsze rozśmieszysz :) Małgosiu za domkiem tory kolejowe,kiedyś pociągi jeździły..
robię wszystko, żebyś przeze mnie nie płakała..
alt jakbym śmiała ..wiem że o mnie dbasz :)
" A kiedy dom będę miał , to będzie bukowy koniecznie":)
koniecznie bukowy :)
Ech! Rozmarzył mnie ten domek, tęsknie się zrobiło:)
ja zawsze tęsknie za tym widokiem nawet jak mam go przed oczami...przez parę dni w roku :)
tam odpoczywają anioły :)
i kilka diabełków... :)))
doremi mnie zawsze nurtowało jak ludzie tam sobie żyją..przecież wilki,lisy,dziki...pociąg w sumie już nie stuka o szyny...
Nevly...diaboły :) czyli krowy z rogami :)
pod wrażeniem... :) pozdrawiam, Marto :)
Inko, dziękuję...:) ściskam :)
obrzeża domku zajmują cienie...:)
tak cienie ale i światłość..:)
ładnie :)) , a jakby zabrać słowo "białym"? :)
Jeslinko...biały ma dla mnie duże znaczenie w tym wypadku :)
temu pytam :)
hmmm historyczne znaczenie o zabarwieniu romantycznym :)
Marto, tam można "...jutrzenki blask duszkiem pić..." :))
i to jakiej jutrzenki...można,oj można :)
ten domek... tam w dole.. niby taki maleńki... a jaka z niego siła... aż bije... ;)))
masz rację...
magiczne miejsce
zdecydowanie...:)
..a co z drzwiami Marto M. ? ;)
...po co drzwi skoro są okna :)))
świetne, domek wygląda jakby się zgubił w tej wielkości, która go otacza, dobrze, że są świetliste okna :)
świetliste okna niczym latarnia morska :)
nie zejdę niżej. stąd patrzeć będę :)
a nuż coś wypatrzysz Damianie:)
Wybrałaś punkt widzenia który lubię, Marta :)
Ja jeszcze raz do białego domku:)
zapraszam :) piję teraz kawę ,zrobię i Tobie...usiądziemy na ganku i posłuchamy lasu i rzeki...
O jak fajnie Marto:) Przyniosę ciasto, bo właśnie piekę. Mam nadzieję że będzie smaczne:)
ja kochhaaam każde ciasto:) potem trochę mniej swoje udka :) juz mi pachnie...
ta jest magiczna ....
You have to be logged in to use this feature. please Register
jest klimat... ;)))
report
musi być:) dzięki.
report
a klimat?
report
klimat górski :)
report
:))) Czasem, może nie bez racji/ ludziska zamiast klimatu/ wolą świat- klimatyzacji ;))
report
Wiesiu tam klima nie potrzebna:) dlatego klimat wystarczy.
report
okno Twoje znów świeciło długo w noc..
report
i mrygało i wołało...
report
A ja powiem zwyczajnie, po prostu piękny ten biało - drewniany domek z nadzieją w środku:)
report
co za podstępna para..
report
alt no Ty mnie zawsze rozśmieszysz :) Małgosiu za domkiem tory kolejowe,kiedyś pociągi jeździły..
report
robię wszystko, żebyś przeze mnie nie płakała..
report
alt jakbym śmiała ..wiem że o mnie dbasz :)
report
" A kiedy dom będę miał , to będzie bukowy koniecznie":)
report
koniecznie bukowy :)
report
Ech! Rozmarzył mnie ten domek, tęsknie się zrobiło:)
report
ja zawsze tęsknie za tym widokiem nawet jak mam go przed oczami...przez parę dni w roku :)
report
tam odpoczywają anioły :)
report
i kilka diabełków... :)))
report
doremi mnie zawsze nurtowało jak ludzie tam sobie żyją..przecież wilki,lisy,dziki...pociąg w sumie już nie stuka o szyny...
report
Nevly...diaboły :) czyli krowy z rogami :)
report
pod wrażeniem... :) pozdrawiam, Marto :)
report
Inko, dziękuję...:) ściskam :)
report
obrzeża domku zajmują cienie...:)
report
tak cienie ale i światłość..:)
report
ładnie :)) , a jakby zabrać słowo "białym"? :)
report
Jeslinko...biały ma dla mnie duże znaczenie w tym wypadku :)
report
temu pytam :)
report
hmmm historyczne znaczenie o zabarwieniu romantycznym :)
report
Marto, tam można "...jutrzenki blask duszkiem pić..." :))
report
i to jakiej jutrzenki...można,oj można :)
report
ten domek... tam w dole.. niby taki maleńki... a jaka z niego siła... aż bije... ;)))
report
masz rację...
report
magiczne miejsce
report
zdecydowanie...:)
report
..a co z drzwiami Marto M. ? ;)
report
...po co drzwi skoro są okna :)))
report
świetne, domek wygląda jakby się zgubił w tej wielkości, która go otacza, dobrze, że są świetliste okna :)
report
świetliste okna niczym latarnia morska :)
report
nie zejdę niżej. stąd patrzeć będę :)
report
a nuż coś wypatrzysz Damianie:)
report
Wybrałaś punkt widzenia który lubię, Marta :)
report
Ja jeszcze raz do białego domku:)
report
zapraszam :) piję teraz kawę ,zrobię i Tobie...usiądziemy na ganku i posłuchamy lasu i rzeki...
report
O jak fajnie Marto:) Przyniosę ciasto, bo właśnie piekę. Mam nadzieję że będzie smaczne:)
report
ja kochhaaam każde ciasto:) potem trochę mniej swoje udka :) juz mi pachnie...
report
ta jest magiczna ....
report